Motosiklete yeni “Trend” geliyor

Motosiklete yeni “Trend” geliyor

Trend AŞ Motobike İstanbul 2017 Fuarı’na Piaggio Group markaları olan Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi’nin yeni distribütörü olarak katılıyor.

Doğan Holding iştiraki Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş, Motobike İstanbul 2017 Fuarı’na Piaggio Group markaları olan Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi’nin yeni distribütörü olarak katılıyor. Avrupa’nın birinci dünyanın en büyük 4’üncü motosiklet üreticisi Piaggio Group’un Türkiye yeni distribütörü olan Trend Motosiklet Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Ümit Karaarslan şunları söyledi:

“Sektördeki büyüme planlarımız doğrultusunda motosiklet dünyasında trend yaratmayı başarmış efsanevi Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi modellerinin yeraldığı Piaggio Group Türkiye Distribütörlüğü Doğan Grubu iştiraki olan ve yeni kurulan Trend A.Ş. ile bünyemize katılmıştır. Özellikle yepyeni Vespalar ile marka tutkunlarının yaşamlarına keyif ve prestij katacağımıza eminim. Serdar Aral Bey’in 17 yıldır başarıyla yürüttüğü operasyonu müşteri memnuniyeti odaklı satış ve satış sonrası aktiviteler ile büyüteceğiz. Avrupa’nın en popüler iki tekerleklisi Vespa, özgürce seyahat edip gezip görmek isteyenlerin vazgeçilmezi. Dünyada birçok kentte, turistik beldeleri bir Vespa ile gezmek tutku haline gelmişken, bu tutkuyu Türkiye’de de yaşamak mümkün oluyor.”

CAFE RACER AKIMI

Bu seneki büyüme planlarını da aktaran Karaarslan şöyle devam etti:
“Hem yarış hem seyahat tarafında farklı modeller sunan Aprilia markası kadar İtalyan tasarımının dünyadaki tartışmasız elçisi olan ve motosiklet dünyasının ikonu olarak Vespa’nın ve Cafe Racer akımının en çarpıcı temsilcisi olan Moto Guzzi’nin V7 III 50 Anniversio modeli üzerine kurguluyoruz. Aynı zamanda Piaggio ile scooter piyasasında artan ivmeyle büyümeye devam edeceğiz. Ayrıca Piaggio'nun ürün gamına 2016’da katılan Medley'in yüksek tekerli scooter segmentinde ciddi oranda ses getirmesini bekliyoruz. ".

MODELLERDEN ÖRNEKLER

İlk modelinin 50’inci yıldönümünü kutlayan Moto Guzzi’nin V7III modeli fuarda yer alacak.
Moto Guzzi V9 motosiklet ailesi konfor başlığı altında gelişimini sürdürüyor. V9 Roamer ve V9 Bobber hafif ve kullanımı kolay cruiserlar şimdi daha konforlu olarak tüketicinin karşısına çıkacak. Super Spor motosiklet segmentinde yer alan Aprilia RSV4 RF de markanın önemli bir modeli olarak boy gösterecek. Piaggio Medley ile “high wheel scooter” dünyasında yeni bir konsepti temsil ederken Vespa GTS 300 Super standart elektronik güvenlik kontrol ögeleriyle dikkat çekecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS