Son Dakika

Oto ehliyetiyle kullanılan Vespa satışta

A A

14.03.2018 - 15:28 Son Güncelleme: | Haber Kaynağı: Mehmet Ali Kantarcı

B Sınıfı Ehliyet ile Kullanılabilen Vespa Primavera 50. Motosiklet dünyasının moda markası Vespa, yeni modeli ile birlikte kendi sınıfında fark yaratmaya devam ediyor.

Oto ehliyetiyle kullanılan Vespa satışta

VespaPrimavera 50 modeli, A sınıfı motosiklet ehliyetine ihtiyaç duymaksızın, B sınıfı otomobil ehliyetiyle motosiklet tutkunları tarafından da kullanılabiliyor olmasıyla ön plana çıkıyor.VespaPrimavera 50, 16.400 TL’den başlayan fiyatlarla kırmızı, siyah, beyaz, mercan ve mavi renklerle yoğun trafikte alternatif mobilite çözümleri arayanların beğenisine sunuluyor.

Motosiklet dünyasının en köklü markalarındanVespa, kendi sınıfında dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Yeni modeli VespaPrimavera 50, A sınıfı motosiklet ehliyetine ihtiyaç olmadan, B sınıfı otomobil ehliyetiyle motosiklet tutkunları tarafından da kullanılabiliyor olmasıyla ön plana çıkıyor.Kalite ve tasarım konusunda tam anlamıyla rakipsiz olan İtalyan markası Vespa’nınPrimavera 50 modeli, ayrıca bu özelliğiyle pazardaki önemli bir eksikliği de doldurmasıyla dikkat çekiyor.Yediden yetmişe herkesin dikkatini çeken VespaPrimavera 50 modelinde siyah, kırmızı, beyaz, mercan ve mavi renklere yer verilirken, 49,9 cc hacmindeki tek silindirli, hava soğutmalı 3 supaplı motor ön plana çıkıyor. 6,4 litrelik yakıt deposu ve 1 litreyle 35,5 km yapabilen menzil kapasitesiyle uzun yolculuklar vaat eden Primavera 50, 16.400 TL’den başlayan ekonomik fiyatla satışa sunuluyor.