Yamaha 2023’te yeni model atağı yapacak

Yamaha 2023’te yeni model atağı yapacak

Yamaha 2023’te yeni model atağı yapacak

Yamaha yenilediği  MT-07 Pure,  XMAX 250, NIKEN GT, Tracer 9, XSR700 Legacy, XSR125, Tenere 700 ve Rally Edition gibi modelleri gelecek yıl yollara çıkaracak

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

Elektrikli araçları piyasaya sürmeye başlayan Yamaha, her yıl 80 binden fazla aracın üretimini Avrupa’daki fabrikalarında gerçekleştiriyor. Yamaha Motor Türkiye Ülke Direktörü Hakan Kaya, “Üretimin Avrupa’ya kayması, teslimat sürelerinin kısalmasına, ambalaj atıklarının azalmasına ve liman sıkışıklığı gibi dış tedarik zinciri sorunlarına karşı korunmamıza sebep oldu. EICMA’da  sürdürülebilirlik odağında, doğa ve kullanıcı dostu yenilenen modellerimizle yer aldık. 2023’te kullanıcı deneyiminde konfora ve teknolojiye yönelik beklentilerin üzerinde güncellemelerle modellerimiz yollarda olacak” dedi.

Yenilenen XMAX 250 ve  TECH MAX

Türkiye’de 30 binden fazla satılan XMAX 250 yeni özellikleriyle dikkat çekiyor. Dinamik yeni gövde ve X şeklinde radikal LED far/stop lambasının yanı sıra, yeni sele ve geliştirilmiş fren hissi de dahil olmak üzere çeşitli şasi geliştirmeleriyle sıradışı  görünüme ulaştı. XMAX 250 Tech MAX’in sürücüleri artık yeni ve çok temalı 4,2 inç renkli TFT göstergeleriyle akıllı telefon bağlantısından ve Garmin navigasyondan yararlanabilecek. 

MT-07 Pure geliyor

2023  itibariyle hem MT-07 Pure, hem de MT-07 Hyper Naked grubu sevenleri için satışa sunulacak. MT-07 Pure, saf sürüş keyfi ile şehirde günlük sürüşte, otobanda, günlük, erişilebilir bir model olarak geliyor. MT-07 Pure farklı ihtiyaç ve beklentilere hitap edecek şekilde tasarlandı. Yeni sürücülerden 2 tekerleğin vazgeçilmez eğlencesini yeniden keşfetmek isteyen deneyimli motosiklet sürücülerine kadar tüm sürücülere kalbini çalacak.  3 tekerlekli NIKEN  tamamen yenilenirken  NIKEN GT bBluetooth Bağlantı ve Garmin navigasyon özellikleriyle yenilenmiş 890 cc güçle karşımıza çıkacak. 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2023’te Tracer 9 ve 9 GT modeline ek olarak ek özelliklerle donatılmış, daha fazla teknolojiye sahip Tracer 9 GT+ modeli de geliyor. Gelişmiş elektronik destek paketiyle donatılan yeni Tracer 9 GT+’da Uyarlanabilir Hız Sabitleyici  ve radyal bağlantılı Birleşik Fren Sistemi yolculukları sorunsuz ve rahat hale getirmeyi hedefliyor. Tracer ise 7,5 inçlik tam renkli TFT gösterge ile gelecek.