Yamaha'da yenilikler tamgaz

Yamaha'da yenilikler tamgaz

Yamaha, 2020 yılı misyonunu, ‘sanatsal yönünü ortaya koyarak insan yaşamını zenginleştirmek’ olarak belirledi.

Japon marka Yamaha 20-23 Şubat 2020 tarihindeki Motobike fuarında yeni Tricity300 ile yenilenen Tracer 700 ve MT-25’in yanı sıra TMAX Tech MAX, FJR 1300AE Ultimate Edition'u ilk kez görücüye çıkaracak.


Yamaha Motor Türkiye Genel Müdürü Bora Berker Cansever ‘Yaptığımız her şey, Kando felsefesine dayalı. Bu felsefeyi benimsememizdeki amaç,tüm dünyada insanların yaşamını zenginleştiren sınırsız heyecan ve derin bir tatmin duygusu yaratma arzusudur. Bu yıl da yenilikçi hizmet yaklaşımlarına odaklanarak hem bayi tarafında hem de müşteri tarafında hizmetlerimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye daha fazla yöneleceğiz” dedi.


Sınıfının önde gelen modelleri


Yamaha, 2019’u Türkiye’de yüzde 40 büyüme ve 14 bin adetlik satışla kapattı. Türkiye’de yüzde 9’luk paya sahip marka, adet bazında 4, ciro bazında 2. sırada yer alıyor. SportTouring ailesine ait yeni Tracer 700, dinamik yeni görünüm, sınıfındaki en iyi güç/ağırlık oranı, iyileştirilmiş ergonomi ve genel olarak daha yüksek donanım seviyesi ile geliştirildi. 689 cc 2 silindirli CP2 motorun ilk Euro5 modelinden güç alan 2020 modeli segmente yeni bir soluk getirecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS