Yamaha'nın şehir içi önerileri

Yamaha'nın şehir içi önerileri

Yamaha şehir yaşamında en çok tercih edilen hızlı, pratik ve ekonomik scooter modellerini tanıtıyor.

Yamaha Türkiye yetkilleri özellikle pandemi döneminde motosikletlere olan ilgi ve talebin arttığını belirtiyorlar. 

XMAX 125 ile yeni başlayanlara maxi scooter

XMAX ailesinin en küçüğü XMAX 125, motosikletle yeni tanışanlar için alternatif scooter modellerinden biri. Tek silindirli, sıvı soğutmalı, 125 cc, 4 zamanlı, EU4 uyumlu motoru XMAX 125'e, otoban veya çevre yolunda güçlü seyir hızının yanı sıra trafik ışıklarından çıkışta seri hızlanma imkânı tanıyor. Standart olarak gelen ABS özelliğine sahip ön ve arka tek disk frenler güvenli bir frenleme imkânı sunarken kötü ve ıslak yol şartlarına karşı TCS (Çekiş Kontrol Sistemi) ekstra güvenlik sağlıyor.
Şehir içinde pratik park, kolay sürüş için NMAX

NMAX’in kompakt gövdesi, şehrin dar sokaklarında ihtiyacınız olan çevikliği sağlıyor. Üstelik NMAX, EU4 uyumlu 4 zamanlı güçlü Blue Core motoruyla düşük yakıt tüketerek güçlü hızlanma imkanı veriyor. Dinamik görünümü ve ABS gibi yüksek kalite standartlarına uygun özellikleri sayesinde bu sportif şehir scooter'ı, şehir içi ulaşım kategorisine üstün tasarım kazandırıyor. NMAX 125cc ve 155cc motor hacmi seçenekleriyle kullanıcı tercihlerine göre iki farklı seçenek sunuyor. Üstün manevra kabiliyeti ve çevikliği ile şehirde kolay sürüşü, park etmeyi ve kolay dönüşü sağlıyor.
Denge isteyenler için Tricity 155

Toplu taşıma ve otomobil dışında çok az sürüş deneyimi olan veya hiç deneyimi olmayan yeni sürücüleri hedefleyen üç tekerlekli Tricity 155, şehir içinde işe gidip gelen sürücülerin günlük hayatında olumlu bir değişiklik yapmak için tasarlandı. Hafif, kıvrak ve ekonomik Tricity 155, şehir içinde ulaşımı daha kolay, keyifli ve ekonomik hale getirecek ve çalışan herkesin yaşam tarzını değiştirmeye aday modellerden... Tricity, Yamaha’nın geliştirdiği Yatabilen Çoklu Tekerlek (LMW) teknolojisi sayesinde, şehir içinde Arnavut kaldırımları gibi bozuk yol koşullarında, ıslak zemin gibi zorlu şartlarda daha iyi denge ve özgüven hissini bir araya getiriyor. Yeni 155cc, 4-zamanlı motor daha yüksek hızlanma ve daha yüksek hız sunuyor. Yamaha'nın gelişmiş Değişken Valf Hareketi (VVA) sistemi de yüksek yakıt tasarrufu ile birlikte toplam motor gücünü artırıyor.
Daha küçük hacim

Yamaha’nın şehir içi kullanım için satışa sunduğu bir diğer model D’elight 125, sınıfında en büyük sele altı saklama alanına sahip. Tam boy bir kask, bilgisayar çantası veya hafta sonu için yanınıza aldığınız çantayı taşımak için geniş bir alan sunuyor. D’elight kompakt gövdesi ve ultra hafif yapısı ile scooterlar arasında en gözde modellerden. Mütevazı şehirli D’elight 100 km’de 1,9L yakıt tüketimi ile ev ekonomisine katkısıyla büyük beğeni topluyor.

 

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS