Yeni köprüye 3 istasyon açıyor

Yeni köprüye 3 istasyon açıyor

Shell & Turcas, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Kuzey Çevre Otoyolu’nda hizmet verecek yeni akaryakıt istasyonu yatırımlarıyla, perakende ağını genişletmeye devam ediyor.

Shell & Turcas, istasyon ağına yatırım yapmaya devam ediyor. Shell, Türkiye’nin en büyük altyapı projelerinden biri olan Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu Projesi’nde, 26 Ağustos’tan itibaren ilk etapta 2 istasyonu ile faaliyete geçmeyi planlıyor. İlerleyen dönemde 1 istasyon daha açılacak ve Kuzey Çevre Otoyolu üzerindeki toplam Shell istasyonu sayısı 3’e çıkacak.


Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün 26 Ağustos’taki resmi açılışıyla birlikte faaliyete geçmesi planlanan iki yeni istasyonun yatırım sürecinin tamamlanmasına ilişkin düzenlenen törende bir konuşma yapan Shell Türkiye Ülke Başkanı Ahmet Erdem, “Bugün Türkiye’nin en köklü enerji şirketlerinden Turcas ile kurduğumuz ortak girişim şirketimiz Shell & Turcas için, çok önemli bir yatırımın hazır hale gelmesinin gururunu yaşıyoruz. Shell olarak 93 yıldır Türkiye’de hizmet sunuyoruz. Türkiye, genç ve dinamik nüfusu, büyüyen ekonomisi ile Shell için öncelikli ülkelerden biri konumundadır. Shell olarak, yatırım kararlarımızı uzun vadeli bir bakış açısıyla alıyor, Türkiye’nin de bu anlamda potansiyeline ve geleceğine inanıyoruz. Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Çevre Otoyolu, dünyanın en önemli altyapı projelerinden biri. Bu ve benzeri mega projelerin parçası olmak bizim için gurur verici”  dedi.


Yeni tasarımlı istasyonlar ilk defa Kuzey Çevre Otoyolu üzerinde


Shell’in Kuzey Çevre Otoyolu üzerinde yeni açacağı istasyonlarda, yeni bir kolon tasarımı da uygulandı. Bu projedeki istasyonlardaki kolon tasarımı, Shell’in Türkiye’deki tüm istasyonlarından farklı. Ayrıca istasyonlarda çocuklar için özel tasarlanmış çocuk tuvaletleri de bulunuyor.


Türkiye geneline yayılmış 1000’i aşkın Shell akaryakıt istasyonundaki 15.000'den fazla ön saha çalışanı, istasyonları ziyaret eden günde yaklaşık  1 milyondan fazla misafirine, onların ihtiyaçlarına göre farklılaştırılmış hizmetler sunuyor. Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) gerçekleştirdiği denetimler sonucu, 2015 yılında Türkiye’de petrol piyasası akaryakıt dağıtım markaları arasında “Müşteri Dostu Marka” belgesini alan ilk marka olan Shell & Turcas, 169 akaryakıt istasyonuyla da TSE’den “Müşteri Dostu Kuruluş” belgesini almaya hak kazandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS