Fiyatı belli oldu

Fiyatı belli oldu

Küçük sınıfta fark yaratacak

Renault'nun şehir dostu otomobili Twingo İngiltere'de Dynamique TCe90 ve Dynamique S TCe90 sürümlerine isteğe bağlı EDC şanzımanla satın alınabilecek. Çift kavrama olan şanzıman 290 ms hızla vites değişimlerini gerçekleştiriyor. Manuel sürümden 900 Sterlin daha pahalı olarak satın alınacak. 


Yokuşta Kalkış fonksiyonu standart olarak satılan modelde 0.9 litrelik 90 Hp gücüne sahip olan ünite ile kısa süre sonra satın alınabilecek. ECO modu bulunan modelde standart kullanıma göre %10 oranında ekonomi sağlıyor. Tasarımı daha çekici kılmak için 15 inç jantlar kullanılmış. E olarak renkli camlarda modelde tercih edilebilecek donanımlar arasında. 


Bunun üzerine, müşteriler araba bir nebze daha sportif görünmesini sağlar, ekstra renkli arka camlar ile Dynamique ve Dynamique S modellerini yapılandırmak için bir fırsat olacaktır. Hazırda olan 1.0 litre 3 silindir motor 70 Hp güç üretiyor. Tüm donanımlarda alınabilen bu motorun 0-100 hızlanma süresi 10.8 saniye olarak belirlenmiş. 


İçeride ise Renault'un başarılı teknolojik ekranı R-Link bulunuyor. 7 inç büyüklüğünde olan bu ekran akıllı telefon bağlantı imkanınıda kullanıcılara sunuyor. 12.595 Sterlinden satılması beklenen modelin ön siparişleri alınmış. Önümüzdeki yıl Ocak ayı itibarı ile teslimatlar başlanacak.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS