4Story Online Nedir?

4Story Online Nedir?

4Story hakkında herşeyi burada bulabilirsiniz.

4Story nedir? 4Story Online nasıl oynanır?

 

HEMEN 4Story OYNA!

 

4Story oyunu, Zemi tarafından geliştirilen ve Gameforge tarafından yayınlanan bir MMORPG aksiyon oyunudur. Oyun içerisinde Valorian ve Derion olmak üzere iki imparatorluk yer almaktadır. Online oyun 4Story için çıkarılan yeni yama ile birlikte 80 seviye ve yukarısı oyuncular için özel bir imparatorluk olan "Gor" oyuna dahil edilmiştir. Oyun içerisinde 6 farklı sınıf ve 3 farklı ırk bulunmaktadır.

Yapı olarak klasik orta çap nesnelerini taşıyan 4Story oyun hikayesi gereği Iberia yarımadasının birbirine sonsuz bir nefretle düşman olan iki krallık arasındaki bitmek tükenmek bilmeyen savaşı konu edinmektedir. Valorian ve Derion krallıklarına mensup olan farklı savaş yeteneklerine sahip oyun karakterleri sayesinde kendinizi bir anda bu ezeli çatışmanın içerisinde bularak heyecanı doruklarda yaşamaya başlayabilirsiniz.

4Story Ay Taşı ne işe yarıyor?

Online oyun 4Story oynarken, oyun içerisinde yer alan ay taşı'nı kullanarak oyun karakterinize özel itemler alıp, onu daha da ayrıcalıklı kılabilirsiniz. Bu sayede düşmanlarınıza karşı bir adım daha güçlü konuma gelebilirsiniz. Ufak bir uyarıda bulunmamız gerekirse; 4Story altın hilesi yapan bir takım oyuncuların karakterleri, moderatörler tarafından engellenip bir daha erişim hakkı sunulmamaktadır. Bizim size tavsiyemiz, 4Story oynarken altın hilesi gibi bir takım hileleri yapmaya kalkışmamanız.

4Story Büyücü Rehberi

4Story online'da yer alan sınıflardan biraz bahsedecek olursak; 6 adet sınıf bulunmaktadır. Bunlar; Savaşçı, Okçu, Düzenbaz, Büyücü, rahip ve Çağırıcıdır. Aralarından güç ve yetenek bakımından bir adım öne çıkan sınıf Büyücü'ler diyebiliriz. Çünkü sınıflara oranla daha fazla atak gerçekleştiren büyücüler; potu olmayan bir savaşçıyı tek yakaladığı an içerisinde gerçek anlamda, saatlerce uyuşturup oynatabiliyor.

4Story Cennet Savaşı nedir?

Cennet savaşı, 4Story oyununda haftada bir kez düzenlenen bir savaştır. Bu savaşta her iki imparatorluk (Derion ve Valorian) bölgelerini korumak veya bölge işgal etmeye çalışmaktadırlar. 4Story Cennet Savaşı'nda 3 bölge bulunmaktadır, bunlar;

- Sağ Cennet Bahçesi - Sol Cennet Bahçesi - Orta Cennet Bahçesi Cennet savaşları hangi günler oluyor? diye aklınızda bir soru işaretleri oluştursa hemen cevap vereyim; 4Story cennet savaşı haftada sadece cumartesi günleri saat 22.00 veya 23.00'da gerçekleştirilmektedir.
 

 

HEMEN 4Story OYNA!

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS