Battlefield: Hardline İçin Yeni Beta Gelecek Mi?

Battlefield: Hardline İçin Yeni Beta Gelecek Mi?

Battlefield: Hardline'a yeni beta mı geliyor?


Battlefield: Hardline ne zaman çıkıyor? 


E3 2014 oyun konferansında gerçekleştirilen sunumun ardından betası başlatılan ve sonrasında tüm savaş oyuncularına açılan Battlefield: Hardline, sizin de bildiğiniz gibi sadece Playstation 4 ve PC platformları için beta sürümdeydi.


 


Yeni savaş oyunu Battlefield: Hardline'ın betasının sona ermesinden sonra oyun geliştiricisi Visceral Games, yeni Battlefield betasının sözünü şimdiden oyunculara verdi. Birkaç ay sonra senaryo ve multiplayer modlarına ait birçok oyun detayının duyurulacağı da belirtilen açıklamada, Battlefield: Hardline oyun betasını kaçıran tüm oyuncular için sonbahar aylarında bir beta sözü verildi. Battlefield'in yeni betası bu kez tüm platformlarda gerçekleştirilecek. Böylece tüm Battlefield tutkunları oyunu denemiş olacak, hem de geliştiriciler tarafından oluşan hataların ve sunucu sıkıntılarının önüne geçilecek.


 


En iyi savaş oyunları arasında yer alan Battlefield serisinin yeni oyunu Battlefield: Hardline, önümüzdeki Ekim ayı içerisinde PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS