Black Ops 2'ye Yeni Ek Paket Çıktı!

Black Ops 2'ye Yeni Ek Paket Çıktı!

Macera kaldığı yerden devam ediyor..


Black Ops 2 oyununda macera kaldığı yerden devam ediyor.. 


Ünlü savaş oyunu Call of Duty'nin yeni serilerinden olan Call of Duty: Black Ops 2 oyunu için yeni eklenti (DLC) çıktı. Vengeance adında çıkarılmış olan bu eklenti paketi, Black Ops 2 oyununun tadına varamayanlar için ilaç olmaya geliyor. 


 


Bu yeni eklenti paketinin daha önce haberini almış olan savaş oyun tutkunları, Vengeance eklentisinin çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyorlardı. Ve nihayet o bekledikleri yeni eklenti paketlerine kavuşuyorlar.. Call of Duty: Black Ops 2 oyununda bu paket ile kaldıkları yerden devam edecek olan oyuncular, paketin içeriğinde neler olacağı konusunda da pek fazla bilgi sahibi değiller. Paketin içeriğinden biraz bahsedecek olursak; Call pf Duty oyununun yeni eklenti paketi ile birlikte dört yeni multiplayer haritası, Buried adlı yeni zombi modu ve zombi moduna özel Ray Gun Mark II adlı bir silah geliyor. Yeni gelen haritalarla yepyeni savaş ve macera serüvenüne katılacak olan oyuncular, "Peki bu pakete nereden sahip olacağız?" diye soracak olurlarsa onunda hemen cevabını verelim;


 


Steam üzerinden edinebileceğiniz Vengeance, her Call of Duty eklentisi gibi uçuk bir fiyatla, 15 dolar etiketle satışa sunuluyor. Geç kalmadan Call of Duty: Black Ops 2 oyununda kaldığınız yerden devam edin. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS