Bu Yaz Hangi Oyunları Oynamalıyım?

Bu Yaz Hangi Oyunları Oynamalıyım?

Bu yaz oynanması gereken yeni oyunları sizler için derledik.


Bu yaz hangi oyunları oynamalıyım? Bu yaz oynanacak olan oyunlar.. Yeni online oyunlar.. Yeni çıkan oyunlar..  


Bu yaz oynayabileceğiniz yeni MMO oyunlarını sizler için listeledik ;


 


1.) Wildstar


 


 


Şimdiden bu yılın efsanesi olmaya aday oyunlardan biri olan Wildstar, nihayet resmi olarak çıkışını gerçekleştirdi. Mayıs'ta açık betaya başlayan oyun, iştah kabartan yeni bir trailer eşliğinde, aylık ücretli olark yayına başlamış durumda. Nexus'a ilk görüşte tutulanlar guest pass peşinde koşadursun; oyunun başından kalkmak bilmeyen oyuncuların sayısının her geçen gün artış göstermesi "wow killer" iddiasını güçlendiriyor gibi. Wildstarcıları yakalayan özelliklerin başında tabi ki oyunun muhteşem atmosferi, özel olarak quest ve housing sistemleri, ve müzikleri geliyor. Nexus'a kanı ısınamayanlar ise hikaye anlatımının yetersiz olduğunu ve yedi yıllık geliştirme sürecinden beklenenin altında yeniliklerle çıktıklarını düşünmekteler. 


 
 


2.) World of Speed


 


Slightly Mad Studios'un MMO yarış türündeki yeni oyunu World of Speed, yeni yayınladığı oyun içi videolarla oldukça iştah kabartıyor. Önümüzdeki bahar döneminde kapalı betasının başlayacağı duyurulan oyun tamamen ücretsiz olacak ve sadece PC'de oynanabilecek. Oyun, grafikleri ve gerçekçiliğiyle ilk bakışta göz dolduruyor. Son olarak özelleştirme ekran görüntülerini yayınlayan World of Speed, bu özellikte de iddialı. Oyun oynanış videoları oynanış açısından oldukça keyifli bir yarış oyunu olacağı izlenimi veriyor. 


 
 


 


3.) Heroes of the Storm


 


Blizzard'ın MOBA oyunu Heroes of the Storm, geride bıraktığımı birkaç ay öncesinde alpha süreci boyunca Kuzey Amerikalı oyuncular tarafından test edilmişti. Blizzard'dan gelen açıklamalara göre, yeni oyun güncellemesiyle beraber HotS'un teknik Alpha'sına Latin, Amerika, Avrupa, Avustralya ve Güneydoğu Asya ve Yeni Zelanda'dan girilebilecek. Heroes of the Storm test aşaması boyuncablgesel ödeme akışları aktif olacak ve davetli oyuncular kendi paralarını kullanarak alışveriş yapabilecekler. Önümüzdeki birkaç ay içerisinde İngilizce'ye ek dillerde kurulumu da yayınlamayı planladığını açıkladı. Blizzard "Ya çıkarsa!" diyenler için Alpha'ya Battle.net hesabınız üzerinden başvurabileceğinizi belirtelim.


 
 


4.) H1Z1 Online


 


Sony Online Entertainment'ın online zombi oyunu H1Z1 Online, E3 oyun fuarında ismini öne çıkaran oyunlardan biri oldu. Fuara özel olarak gösterilen ilk oyun içi video, oyunun görüntülerini sabırsızlıkla bekleyenleri animasyon problemleri ile bir parça hayal kırıklığına uğratmış olsa da, henüz beta aşamasında bile olmadığı göz önünde bulundurulduğunda aslında bizi heveslendirdi ve beklentilerimizi arttırdı diyebiliriz. Sonyi H1Z1 Online'ı şu an için PC platformunda yayınlamayı planladığını; ilerleyen dönemlerde oyunu Steam'de de görebileceğimizi duyurdu. H1Z1'in Free to Play olarak satışa çıkarılacağınıda belirtelim. 


 
 


 


5.) Onigiri


 


Tamamiyle ücretsiz oynanacak olan yeni online oyun, pek enteresan özelliklere sahip olmasa da savaşlarda, edindiğimiz silahları değiştirebilmemize olanak tanıyarak değişik kombolar yapabilmemizi sağlayacak. Silahları kendimizin oluşturabileceğini de hatırlatalım. 


 


Çok sayıda anime görüntülü dişi karakter yaratabileceğimiz oyunda her oyun karakterininin birbirinden tamamiyle farklı olması elbette imkansız olacak fakat eğer animelerden hoşlanıyorsanız da kendi zevkinize uygun bir karakter yaratabileceksiniz. 


 


İnsanlar ve Zebaniler, yani Oni'ler arasındaki savaş konu edilmektedir. Oyuncular isterse zebani, isterse de iyiliğin öncüsü olan insanları seçiyor..


 {$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS