Dead Nation, PS4 İçin Yolda Olabilir!

Dead Nation, PS4 İçin Yolda Olabilir!

Dead Nation PS4'e mi geliyor?


Savaş oyunu Dead Nation, Playstation 4'e mi geliyor?Housemaque isimli bir oyun yapımcısı tarafından geliştirilen ve 2010 yılında PSN aracılığıyla oyunculara sunulan savaş oyunu Dead Nation, ilk olarak Playstation 3 oyun konsolu için çıkışını gerçekleştirmişti.


 


PS Vita oyun konsoluyla ilgili haberlerinide almış olduğumuz Dead Nation oyunuyla ilgili yeni gelişmeler yaşanmış gibi gözüküyor. Alınan haberlere göre Sony firması, 11 Aralık'tan itibaren Dead Nation isminin kullanım hakkını kendi üzerine almış. Daha önceden Housemaque yapım firmasında isim hakkı bulunan Dead Nation oyunu, bu gelişmeyle birlikte akıllarda şu soru işaretini yer edindirdi; "Acaba Dead Nation, yeni nesil oyun konsolu Playstation 4'e mi gelecek?". Ki Sony firması tarafından gerçekleştirilen bu atak, akıllarda yer edinen sorunun doğruluk payını büyük bir olasılıkla karşılıyor. Bakalım ilerleyen günlerde bu ihtimaller, Sony tarafından resmiyet kazanıp duyuru olarak yayınlanacak mı? Hep beraber bekleyip göreceğiz, bizi takip etmeye devam edin..


 


Dead Nation Oyunu Hakkında 


Dead Nation, Housemarque tarafından geliştirilen ve Sony Computer Entertainment tarafından, sadece PlayStation 3 platformu için yayınlanan shoot 'em up türündeki video oyunu. Kuzey Amerika'da 30 Kasım, Avrupa'da ise 1 Aralık 2010 tarihinde, PlayStation Network üzerinden indirilebilir olarak satışa sunuldu. 2011'in nisan, mayıs ve haziran aylarında PlayStation Network erişiminin kesilmesinin ardından Sony tarafından hazırlanan "Tekrar Hoş Geldiniz" programında yer aldı ve 1 aylığına ücretsiz olarak yayınlandı.


 


Oyun, bir virüs salgını yüzünden zombi istilasına uğramış kurgusal bir dünyada geçmektedir. Bu virüsü yok etme amacı doğrultusunda çeşitli bölümlerde, ateşli silah ve patlayıcılar gibi aletlerin yardımıyla karşılaşılan zombilerin öldürülmesi, oyunun temel oynanışını oluşturmaktadır. Dead Nation tek kişilik senaryo modunun yanında, kooperatif ve çevrimiçi çok oyunculu oynanış modlarına da sahiptir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS