Diablo III: Reaper of Souls'un Çıkış Tarihi!

Diablo III: Reaper of Souls'un Çıkış Tarihi!

Macera kaldığı yerden devam ediyor..


Diablo 3 macerası kaldığı yerden devam ediyor..Diablo 3 oyun tutkunlarını geri döndürecek olan yeni eklenti "Reaper of Souls"un çıkış tarihi belli oldu.


 


Geçtiğimiz günlerde ön siparişe başlayan yeni Diablo 3 eklentisinde crusader sınıfıyla beraber birçok yenilik de geliyor.  25 Mart tarihinde yayınlanacak olan Reaper of Souls eklentisi, digital deluxe ve standart olmak üzere iki farklı sürümle satışa sunulacak. Eklentinin (DLC) digital deluxe sürümünde, Diablo 3 oyunu içerisinde bizle birlikte çatışmalara girecek olan Spectral Hound Minion'u, World of Warcraft için Treasure Goblin pet'i ve StarCraft 2 için crusader posteri çıkıyor. 59,99 dolara satın alınabilecek olan bu dijital paketin standart sürümü ise 39,99 dolar.


 


Macera oyunu Diablo 3 için çıkacak olan yeni eklentinin tanıtım videosuna aşağıdaki linkten erişebilirsiniz. 


  


Diablo 3 Oyun Tanıtımı 


Diablo III, Diablo serisinin yapımcısı Blizzard'ın 28 Haziran 2008'de BlizzCon oyun konferansında duyurduğu ve 15 Mayıs 2012 tarihinde yayınladığı serinin üçüncü oyunudur. Oyun Cennet ve Cehennem'in savaşını konu alan çevrimiçi CO-OP rol yapma oyunu türündedir. Oyunda geçen evren kıyamet günü konseptine uygun olarak tasarlandı. Oyuna giriş Battle.net aracılığı ile çevrimiçi olarak sağlanmaktadır. Tüm Dünya ile aynı anda 15 Mayıs 2012 tarihinde diğer ülkeler için 16 Türkiye için 18 yaş ve üzeri yaş grubu için açık beta olarak yayınlandı.


 


Serinin diğer oyunlarından farklı olarak bazı yeni haritalar eklendi. Bunlardan birisi olan Caldeium isimli şehir oyunun resmi sitesinde duyurulmuştur. Ayrıca Tristram (ilk oyunun geçtiği mekân) oyun için yeniden tasarlandı. Oyuna yeni düşmanlar ve boss'lar da eklendi. Ve en önemli olarak nitelendirilen açık arttırma usulü ile item satışını sağlayan market sistemi eklendi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS