Dota 2 Reborn'un Betası Başladı!

Dota 2 Reborn'un Betası Başladı!

Dota 2 Reborn'dan beklenen haber geldi.


Dota tutkunlarını sevindirecek haber yapımcı Valve'den geldi! 


Geliştirici Valve'nin Dota 2'yi Source Engine 2'ye aktarma projesi olan Dota 2 Reborn hakkında tanıtımlar bir süredir devam ediyor. 


 


Valve, bugün itibariyle yayınladığı üçüncü tanıtım parçasıyla birlikte Dota 2 Reborn'u beta sürecine taşıdı. Dota 2 Reborn'un betasına tüm oyuncular katılabiliyor. Oyunun betasını indirebilmek için Dota 2'yi indirmiş olmanız gerekmektedir. Daha sonrasında ise Dota 2 içerisindeki Play bölümünden Dota 2 Reborn kısmına tıklayıp gerekli indirme işlemlerini başlatabiliriz. Daha sonra Steam'de oyunu açarkan size Dota 2'yi mi yoksa Dota 2 Reborn'u mu oynamak istediğiniz sorulacak. Seçiminizi buradan gerçekleştirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. 


 


Dota 2 Reborn tanıtımlarının bugünkü bölümüne geldiğimizde ise Source Engine 2'nin oyuna kattığı teknik özellikler tanıtılıyor. Daha duyarlı oyun-oyuncu etkileşimi, daha gelişmiş oyun performansı, multithread özelliği, gelişmiş ses, fizik ve render desteği Source Engine 2'nin oyuna ekledikleri arasında yerini alıyor. Ayrıca Source 2 ile birlikte Source Filmmaker da doğrudan Dota 2'yi desteklemeye başlıyor.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS