Fallout 4'ün İlk Oynanış Videosu Yayınlandı!

Fallout 4'ün İlk Oynanış Videosu Yayınlandı!

İlk video E3 fuarında geldi.


Fallout serisinin yeni oyunu Fallout 4 için ilk oynanış videosu yayınlandı! 


Bethesda, E3 etkinliğindeki sunumunda Fallout 4 için yeni detaylar sundu. Yapılan açıklamalara göre firma Fallout 4'ün geliştirilme sürecine Fallout 3'ten hemen sonra başlamış.


 


E3 sunumunda birtakım konsept tasarımları gözler önüne sunan ekip Fallout 4'te detayların çok önemli bir rol oynadığını ifade etti. Yeni Fallout 4'ün nükleer savaştan önce başladığı belirtiliyor. Yayınlanan karakter yaratma videosunda karakterimizi mouse ile birlikte kolayca kişiselleştirebileceğimiz gösteriliyor. Bu sistemin serinin önceki oyunlara göre oldukça kullanışlı olduğunu söylesek yeridir. Tabii ki oyunda kadın karakter olarak da oynayabileceğiz.


 


Yayınlanan Fallout 4 oynanış videosunda karakterimizin seslendirildiğini görebiliyoruz. Fallout serisinde ilk kez gerçekleşen bir başka durum ise, videodan da görebileceğiniz gibi oyun içerisinde bir erkek bebeğe sahip aileyi yönetiyoruz. Nükleer savaştan 200 yıl sonra Vault 111'in tek hayatta kalanı olarak oyuna ilk adımı atıyoruz. Yapımcı firma oyun motorunun dinamik ışıklandırma ve fiziksel olarak geliştirilmiş olduğunu ifade ediyor. 


 


Fallout 4 için yayınlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS