FIFA 16'dan Sürpriz Bir Kapak!

FIFA 16'dan Sürpriz Bir Kapak!

FIFA 16 kapağında sürpriz bir isim..


FIFA 16 tarafından Alex Morgan'lı kapak yayınlandı! 


Son dönemlerde oldukça büyük bir ivme kazanan FIFA serisi, futbol tutkunlarını hayal kırıklığına uğratmıyor. Son serisiyle birlikte kadın futbolcuları da oyuna dahil eden yapımcı Electronic Arts bu alanda önemli bir ilk gerçekleştirdi.


 


Kadınlara oyunda yer veren ilk büyük spor oyunu serisi olma ünvanına sahip olan yeni FIFA 16, kadın oyuncuları kapağına taşıyarak yine bir ilke imza attı. Yeni futbol oyununun kapak yıldızının Messi olacağını daha öncesinde açıklayan EA, bölgelere göre kapaktaki 2.ismin değişiklik göstereceğini de bizlere belirtmişti. Böylece Amerika'da satışa sunulacak olan FIFA 16'nın kapağında Messi'nin yanında olimpiyat altın madalya sahibi olan Alex Morgan yer alacak. Kanada'da Christine Sinclair ve son olarak Avustralya'da Stephanie Catley FIFA 16'nın kapaklarını süsleyecek. 


 
 


Real Madrid ve FIFA anlaşması! 


Yapımcı EA Sports, FIFA 16'nın reklam faaliyetlerine ufaktan giriş yapmış gibi görünüyor. Bugüne kadar çok fazla görsel ve ya video görmemiş olsak bile bundan sonra FIFA 16 videolarına doyacağız gibi görünüyor. Futbol oyunuyla ilgili yayınlanan son video ise daha önce gördüklerimizden biraz olsun farklı; bu videoda yapılan yeni bir partnerlik anlaşmasından bahsediliyor.


 


"Real Madrid in FIFA 16 ft. Ronaldo, Benzema, Rodriguez" başlığı altında yayınlanan yeni videoda Dünya'nın en iyi kulüplerinden biri olan Real Madrid C.F. oyuncularının yüzlerinin oyuna nasıl taşındığını görebiliyoruz. İyi seyirler..


 


 {$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS