Final Fantasy XV'ten Etkileyici Bir Video!

Final Fantasy XV'ten Etkileyici Bir Video!

Final Fantasy oyununun yeni serisi için tanıtım videosu yayınlandı.


Final Fantasy XV için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı! 


Final Fantasy serisinin yeni oyunu Final Fantasy XV, oyun camiasının yakından takip ettiği aksiyon oyunları arasında yer alıyor. Oyunun geliştiricisi Square Enix, Japonya'da gerçekleştirilen Jump Festa 2015 etkinliğinde yeni JRPG oyunu için tanıtım videosu yayınladı.


 


Final Fantasy XV için yayınlanan bu videoda oyuna dair yeni detayları görebiliyoruz. Daha önce bir oyun dergisinde karşımıza çıkan Cid, videonun dikkat çekenlerinden biri. Oyunu takından takip edenler arasında yer alıyorsanız, o vakit her oyunda Cid adında bir tamircinin yer aldığını da biliyor olmanız gerekir. Yeni aksiyon oyunu Final Fantasy XV'teki Cid de ilk kez bayan oluyor. Square Enix'in yapmış olduğu açıklamara göre Cid oyunun senaryosuyla direkt olarak bağlantılı değil fakat oyun süresince bizlerin karşısına çıkacak ve arabamızla yakından ilgilenecek. 


 


Bunun yanı sıra Final Fantasy XV videosunda birçok oyuncuyu sabırsızlandıracak oyun oynanış görüntüleri bulunuyor. Bizler lafı daha fazla uzatmadan sizleri Final Fantasy XV için yayınlanan yeni tanıtım videosuyla baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler..


 


 {$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS