GTA V'in PC Sürümü İptal mi Oluyor?

GTA V'in PC Sürümü İptal mi Oluyor?

GTA 5 iptal mi ediliyor?


GTA V'in PC sürümü iptal mi oldu? 


Yakın bir zamanda Xbox One, Playstation 4 ve PC platformları için piyasaya çıkması beklenen GTA V'in PC sürümü, Rockstar'ın bir çalışanına göre iptal edilebilir. 


 


Oyunun yapımcısı Rockstar North'da pazarlama direktörü olarak görev yapan Brad Cockingham, kendi pazarlama firması Rantic'te GTA 5 PC sürümünün iptal edildiğine dair bir duyuru paylaştı. Cockingham, kendi firmasının resmi internet sitesinde GTA V oyununun PC sürümünün iptal olabileceğine dair bir şüphe duyduklarını ifade etti. Dün (29.08) GTA serisinin devamı hakkında konuşmak için pazarlama müdürüyle bir görüşme gerçekleştirdiklerini de belirtti. 


 


Rantic başkanlarından biri olan John Hoffberger yapmış olduğu açıklamada; "Grand Theft Auto V'in PC versiyonunun yakında kurumsal sorunlar sebebi ile iptal edilebileceğini" dile getirdi. Yaptığı açıklamasında ise: "Yeni nesil konsol sürümlerinin çıkış ve lansman tarihleri halen geçerliliğini koruyor ancak oyunun PC versiyonunun piyasaya sürülmesi Rockstar personeli için tahrik edici değil" ifadelerini kullandı. Sözlerine devam eden Hoffberger şunları da ekledi; "Rockstar, GTA 5'in PC için çıkmasını hiç istemiyordu ancak oyunculardan yüksek oranda talep aldıkları için buna mecbur kaldıklarını".


 


GTA'nın yapımcısı Rockstar tarafından bu konu hakkında resmiyet kazanmış hiçbir açıklama bulunmuyor fakat E3 etkinliğinden itibaren yeni aksiyon oyununun versiyonu hakkında yeni detay ve ekran görüntülerinin de yayınlanmaması bizleri tedirgin etmiyor değil. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS