Heroes of Might and Magic III Geri Dönüş Yapıyor!

Heroes of Might and Magic III Geri Dönüş Yapıyor!

Oyun tarihinin en çok sevilen strateji oyunu tekrar geliştiriliyor!


Oyun tarihinin en iyi strateji oyunlarından biri olan Heroes of Might and Magic III, Ubisoft tarafından tekrar geliştiriliyor! 


1999 yılında çıkış yapan ve oyuncuların hafızasında kalıcı bir şekilde yer edinen Heroes of Mights and Magic III, yenilenmiş oyun grafikleriyle tutkunlarının karşısına tekrar çıkmaya hazırlanıyor. 


 


Tarihin en başarılı strateji oyunlarından birisi olan Heroes of Might and Magic III, 29 Ocak 2015 tarihinde satışa çıkarılacak. Heroes of Might Magic'in tüm oyunları, oyun camiası tarafından büyük bir ilgi görse de üçüncü serisi hiçbir zaman unutulmadı. Heroes of Might and Magic III oyunundan sonra çıkan stratejik oyunlar da bu oyunun yerini tutamadılar. Bu nedenle Ubisoft, oyuncuların büyük bir sevgiyle oynadığu bu oyunu tekrar geliştirme ve tasarlama kararı aldı. Heroes of Might and Magic III bizlere yalnızca geliştirilmiş grafik ve yüksek çözünülük sunmakla kalmayacak, aynı zamanda iOS ve Android tabanlı tüm akıllı cihazlarda oynanabilecek. Yeni strateji oyunu içerisinde 7 farklı senaryo ve 48 adet harita yer alacak. Yeni oyunun bilgisayar sürümünde ise Harita Editörü bulunacak. Böylelikle yeni Heroes of Might and Magic III oyunu içerisinde kendi haritalarınızı ve kendi oyunlarınızı rahatlıkla yaratabileceksiniz.


 
 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS