Killzone: Shadowfall Ne Kadar Sattı?

Killzone: Shadowfall Ne Kadar Sattı?

Killzone: Shadowfall'ın satış rakamı açıklandı..


Killzone: Shadowfall, milyon barajını geçti! 


Yeni bir savaş oyunu türü ve yeni nesil oyun konsolu Playstation 4'ün çıkış oyunlarından biri olan Killzone: Shadowfall'ın dünya genelinde 1 milyon orjinal kopya oyun satışını aştığı resmi raporlar sonucu doğrulandı.


 


NPD, bağımsız takipçiler ve GFK tarafından doğrulanmış olan ayrıntılara göre savaş oyunu milyon barajını aştı ve bu satışların %27 lik kısmı ise bundle'lar aracılığıyla sağlandı. Aynı zamanda bir diğer yeni nesil oyun konsolu olan Xbox One'ın çıkış oyunları arasında yer alan Dead Rising 3 oyununun ise 600.000 rakamını geçtiği doğrulandı. Böylece bizlerde yeni oyunların yapımcı firmalarını (Guerilla Games, Capcom) tebrik ediyoruz.


 


Killzone: Shadowfall'ın Oyun Hikayesi Nedir? 


Kendi dünyalarının yıkımından kaçtıktan üç asır sonra Helghast sığınmacıları, Vekta gezegenindeki insan kuzenleriyle bir arada yaşamaktaydılar. Toplumları büyük bir duvar bölmüş, akla gelmez bir başarı mümkün olmuştu, yine de savaşların üzerinden asırlar geçse de bıraktıkları yaralar öyle kolay kolay unutulmayacaktı...


 


Shadow Marshal Lucas Kellan olarak, insan kardeşlerinizi savunmaya and içtiniz lakin gizemli ve ölümcül dişi Helghast askeri Echo ile yüz yüze geldiğinizde bu kadim çekişmenin ve de kendinizin yeni yüzünü keşfedeceksiniz.


 


Playstation


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS