League of Angels'i Yakından Tanıyalım!

League of Angels'i Yakından Tanıyalım!

League of Angels hakkın tüm bilgiler burada..

League of Angels hakkında tüm detaylar!

 
League of Angels, Facebook ve web tarayıcısı üzerinden oynanabilen Reality Squared -R2- Games tarafından popülaritesini hızla arttıran bir MMORPG oyun türü olarak karşımıza çıktı.
 
Online savaş oyunu, karanlığın çevrelediği insanoğlu kıtalarına tekrar barış getirmek amacıyla uzun bir serüvene başlangıç yapıyor. Bu karanlık dünyada tabiki kötülüklerin üzerine giderek meleklerin hapsedilmiş ruhlarını kurtarma işi de bizlere düşüyor. Takımımızı toplayıp, eşyalarımızı geliştirerek ve kendimize ufak bir ordu oluşturarak bu kötülüklere karşı olan savaşta kendimize bi konum edinebiliyoruz.
 
League of Angels, tarayıcı oyunu olmasına rağmen grafik bakımından oldukça kaliteli görünüyor. Görsel olarak bakacak olursak MMORPG türlerinde oldukça popüler olan baştan çıkarıcı zırhlarla donatılmış kadınlar, kahramanımız olacak karizmatik erkek veya fiziksel olarak bir canavarı andıran savaşçı temalarını işliyor. 
 
League of Angels sosyal açıdan oldukça başarılı gözüküyor. Oyun içinde sohbet bölümü genellikle partisini eleman, clanına üye veya kendisine eş arayanlar insanlar ile dolu olsa da, oyunun geliştiricileri oyunun sosyal yönünü arttırmak için oldukça uğraşmış gibi duruyor. Örnek vermek gerekirse, 30. seviyenin altındayken seviye yükselen diğer arkadaşlarınızı tebrik ederek altın kazanabiliyorsunuz. Onlarda bu jestinizi karşılıksız bırakmayarak kendi altınlarını kazanıyorlar. Seviyeni yükselt, altınını kazan. Bu insanlara oyunda birbirlerini ekleme zorunluluğu verirken, arkadaş listesinin kabarık olması faktörü oyunun sosyal açıdan başarılı olduğunu söylememize yetti. Çünkü bu arkadaşlar yeni açtığınız zindanlar da size oldukça yardımcı oluyor. 
 
League of Angels oynayarak siz de bu maceraya ortak olun!
 
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS