Metro: Last Light Linux İçin Geliyor!

Metro: Last Light Linux İçin Geliyor!

Aksiyon ve maceraya yeni bir işletim sisteminde devam edeceğiz..


Savaş oyunu olan Metro'daki aksiyona Linux işletim sisteminde devam edeceğiz.. 


Savaş severlerin tutku ile oynadığı, FPS ve savaş oyunu olan Metro: Last Light için oyunun geliştiricileri, Windows 8'in çıkışından sonra PC platformunda özgürlük sunan işletim sistemi Linux'a yönelmeye başladılar. 


 


Oyun yapımcılarında tam olarak Linux'a yönelmese de, artık yeni çıkacak olan oyunların çoğu Windows ve Mac'in haricindeki Linux'a da çıkmaya hazırlanıyor. Sevilen ve grafik bakımından oldukça üst düzey bir performans gösteren savaş oyunu Metro: Last Light'da bunlardan birisi oldu gibi. Geçtiğimiz haftalarda Steam'in veritabanında görüntülenen Metro Last Light'ın Linux sürümü dün resmi olarak açıklandı. Oyunun dağıtıcı firması olan Deep Silver'ın yapmış olduğu duyuruya göre FPS oyunu Metro Last Light, 10 Eylül tarihinde Linux ve Mac işletim sistemleri için çıkışını gerçekleştirecek. Yeni çıkacak olan bu sürüme, Metro: Last Light'ın DLC'leri de eklenecek. 


 


Artık sadece günler kaldı diyebileceğimiz oyunun, Linux ve Mac işletim sistemlerindeki göstereceği performansı ise merak etmiyor değiliz. Metro: Last Light oyunu, bakalım Windows sürümüne göre diğer çıkacağı işletim sistemlerinde performans ve grafik farkı gösterecek mi ? Bekleyip göreceğiz..

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS