Nether'ın Yeni Detay ve Görüntüleri!

Nether'ın Yeni Detay ve Görüntüleri!

Yeni aksiyon oyunu Nether'dan yeni görüntüler..


Oyun yapımcısı Phospor Game tarafından hazırlanan ve şuan da Steam'de %40 indirimli olarak çeşitli oyun paketleri halinde satışa sunulan Online MMO oyunu Nether hakkında yeni detaylar ortaya çıktı.Nether oyunu için yeni detayların gelmesiyle birlikte yeni oyun görüntüleri de yayınlandı. Yeni aksiyon oyununun geliştiricileri tarafından yapılan açıklamalar şu şekilde;Yeni metro sistemi : Nether oyununda yalnızca yer üstünde değil, yer altında da Nether adındaki yaratıklara karşı yaşam mücadelesi vereceğiz.

Kanatlı Planör : Yeni savaş oyunu içerisinde zorunlu kaldığımız zamanlarda binaların üstlerinde kanatlı planörler aracılığıyla yere süzülmemiz mümkün olacak.

Yeni bir Nether : Golem benzeri olan bu yeni düşman oldukça büyük bir hacime sahip. Nether oyununda yer alan bu yeni düşmanı tek başınıza yok etmeniz imkansız gibi bir şey. Bu nedenle oyun içerisinde takımınızla birlikte hareket etmeniz gerekmektedir.

Yeni Görev : Oyunculardan Nether haritasında rastgele beliren mini-boss'ları yok etmeleri istenmektedir.

Yeni Eşyalar : İşaret fişeği, el feneri, pusula ve gaz bombası bunlardan bazıları.Yeni Nether detaylarıyla birlikte yayınlanan yeni oyun içi görüntülerine de aşağıdan göz atabilirsiniz..

 

 

 

 

 

 

 
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS