PES 2022 mobile(eFootball) ne zaman çıkacak? PES 2022 mobile çıkış tarihi: PES oyunu nedir?

PES 2022 mobile(eFootball) ne zaman çıkacak? PES 2022 mobile çıkış tarihi:  PES oyunu nedir?

PES 2022 Mobile'ın çıkacağı tarih oyunseverlerin gündemde yer alıyor. PES 2022 Mobile adı ile beklenen ancak bu yıl eFootball 2022 adı ile piyasaya çıkması beklenen mobil oyun ne zaman çıkacak merak ediliyor. Peki, PES 2022 mobile(eFootball) ne zaman çıkacak? İşte PES 2022 mobile çıkış tarihi ile ilgili bilgiler..

Konami tarafından geliştirilen ve yayımlanan futbol oyunları serisinin beklenen son oyunu PES 2022 Mobile çıkış tarihi araştırılıyor. Konami tarafından piyasalara sürülen oyun, transfer dönemlerinin de sona ermesinin ardından erişime açılacak.

PES 2022 MOBİLE(EFOOTBALL) NE ZAMAN ÇIKACAK?

Net olarak oyunun çıkacağı tarih bilinmese de PES 2018'in 15 Eylül'de, PES 2019'un 30 Ağustos'ta, PES 2020'nin 10 Eylül'de piyasaya sürülmüş olması, oyunun çıkış tarihi hakkında fikir verici oldu.  Kulislerde yer alan bilgilere göre PES 2022, Eylül ayının ikinci haftası oyuncularla buluşacak. Oyunun bu tarihten önce piyasaya sürülmesi ise sürpriz olacak.

PES OYUNU NEDİR?

Pro Evolution Soccer, çoğu zaman şu şekilde de ifade edilir PES ya da Pro Evo, Konami tarafından geliştirilen ve yayımlanan futbol oyunları serisi.

PES OYUNU NASIL BİR OYUN?

PES gibi bir futbol oyununun online yani çevrim içi versiyonu da bulunmaktadır. Takım seçme renklerinin arasında toplamda üç renk seçilebilmektedir. Oyun içerisinde takıma ait oyuncularda seçilebilmesi mümkündür. Pro Evolution Soccer gibi bir oyunun kategorisi futbol video oyunlarının arasında yer almaktadır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS