Ronaldo Hugo Superstar Skaters İncelemesi!

Ronaldo Hugo Superstar Skaters İncelemesi!

Cristiano Ronaldo ve Hugo güçlerini birleştirirse…


Cristiano Ronaldo ve Hugo Güçlerini Birleştirirse… Futbol dünyasının tartışılmaz en iyi forvetlerinden birisi hiç şüphesiz şu sıralar Real Madrid takımında top koşturan Cristiano Ronaldo’dur. Başarılarına bakıldığında La Liga liginde en çok gol atan yıldız futbolcu aynı zamanda bir dönem Tanju Çolak’a da verilmiş olan Altın Ayakkabı ödülünü de toplamda dört defa alarak futboldaki kariyerinin zirvesinde bir isimdir.  Peki yıldız futbolcu futbol dünyasında gösterdiği başarıyı oyun dünyasında denemeye kalkarsa ne olur? Cevabı çok basit. Tabi ki Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters olur.  Bugün otuz beşinden gün almış herkesin rahatlıkla hatırlayacağı 1993 yıllarında Tolga Garipoğlu’nun  sunumuyla ekranlara gelen Hugo aslında bugün mobil oyunlarda Subway Surfers oyununun başı çektiği sonsuz koşu platform oyunlarına o zamanlardan belki de ilham kaynağı olmuştu.  Ailesini Cadı Sila’nın kaçırdığı Hugo Tolga abisinin yardımıyla ekran karşısındaki çocuklardan yardım isteyerek ailesine kavuşma serüvenini konu alan ve tuşlu telefonlarla yönetilen bir interaktif televizyon yarışmasıydı. O zamanlardan bu günlere belki de en çok hatırlanan Hugo’nun  ‘’Şimdi nereye çufçufluyoruz” repliğiydi. Şimdilerde eski dost Hugo kendi deyimiyle bir yere “Çufçuflamıyor” ama futbol dünyasının yıldız oyuncusu olan Ronaldo’yla birlikte yeni bir macerayla mobil oyuncularının karşısına çıkıyor. 2012 yılında kurulan şirket Hugo Games ilk olarak Hugo Troll Wars oyununu  piyasaya çıkartmıştı.  Hugo Games son olarak Cristiano Ronaldo ile anlaşıp ortaya renkli ve ışıklı sahnelerle dolu olan bir mobil oyunu geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürmüştü. Hugo Games’in kurucusu ve CEO’su olan Henrik Kolle 200 milyon takipçisi bulunan Ronaldo’nun oyunda Hugo ile çok güzel eşleştiğini ve Ronaldo&Hugo: Superstars Skaters oyununun mobil oyun dünyasında önemli bir etki oluşturmasını beklediğini de ayrıca belirtmişti. 

  Oyuna geçersek: Oyunun amacı, Las Vegas’taki bir otel kapısında magazincilere yakalanan Ronaldo’yu kovalayan Paparazzi Pete’den ne kadar uzaklaştırabilirsiniz. Kontrolleri basit olan oyunun diğer sonsuz koşu türündeki oyunlarından farkı ise kendine has oyun dinamiklerini içinde barındırması. Klasik bu tarz oyunlarda yoldan toplayacağınız altınların yanı sıra oyunda kısa süreli de olsa bazı ekstra yetenekler veriliyor. Altınlarla birlikte toplayacağınız bu yetenekler bazen uçurak altınları toplamanızı sağlayacak paraşüt elbisesi bazen farklı yönde olsa da altınları size doğru çeken mıknatıs yeteneği  ya da daha yükseğe zıplayıp kombo puanları almanızı sağlayan çelik yay oyunda karşınıza çıkacak oyun içi oynanışı etkileyen ekstra yeteneklerden sadece birkaçı. Ayrıca oyunda sıralı olarak karşınıza çıkacak olan harfleri toplayarakta ekstra ödüller alabilirsiniz. Oyunda ikinci yöneteceğiniz karakter olan Hugo’yu oyuna dahil etmek için oyun içinde ilk başta Hugo harflerini toparlamanız gerekiyor. Oyunda karşınıza çıkacak zarları da es geçmeyin çünkü çıkan ekstra yetenekleri bir sonraki oyunda istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Ayrıca zarların içinden sadece ekstra yeteneklerin dışında oyun içi altınlarda çıkabilir. Yetenek demişken oyunda ara sıra da olsa Ronaldo’nun futboldaki yeteneklerini de sergileyeceğini söylemeden geçmeyelim. Bu tip ufak detaylar oyunu daha keyifli hale getirmiş.  

  Kazanacağınız puanlarla ne yapabilirsiniz? Kazanacağınız puanlarla kullandığınız kaykayı yenileyebilir Ronaldo ve Hugo’yu daha hızlı hale getirebilirsiniz. Ronaldo’ya yeni kıyafetler alarak Ronaldo’yu daha şık göstererek Paparazzi Pete’ye yakalandığında çekilen fotoğraflarla daha iyi pozlar vermesini sağlayabilirsiniz. Canlı renkleri, ışıltılı Las Vegas sokaklarını harika grafiklerle dolu bir oyunla bir araya getiren Hugo Games, Trollerin en ünlü kahramanı Hugo ile futbolun yıldız ismi Ronaldo ile birleştirerek ortaya oynanası bir oyun çıkartmışlar. Sonsuz koşu oyununu seviyor futboldan vazgeçemiyorsanız bu oyun tamda size göre. Şimdiden iyi oyunlar…  

   Oyunun KünyesiGeliştirici: Hugo Games

Platform: Android ve İOS tabanlı cihazlar

Tür: Sonsuz koşu platform

  
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS