Sniper Ghost Warrior 3 Duyuruldu!

Sniper Ghost Warrior 3 Duyuruldu!

Sniper Ghost Warrior 3 çıkış tarihi nedir?


Sniper Ghost Warrior 3 ne zaman çıkacak? 


Sevilerek oynanan savaş oyunu Sniper Ghost Warrior'un yeni serisi Sniper Ghost Warrior 3, yapımcı City Interactive'in yapmış olduğu açıklamalara göre PC, Xbox One ve Playstation 4 platformları için 2016'nın ilk çeyreğinde çıkışını gerçekleştirecek.


 


Yeni savaş oyununun konusu Doğu Avrupa'nın modern zamanında geçecek. Üç grup arasında kalmış bir askerin hayatını konu olarak ele alacak. Sniper Ghos Warrior 3'ün açık dünya olacağı ve hem saldırı, hem de taktiksel bazlı ilerleyebileceğimiz bir yapıya sahip olacak. City Interactive'in CEO'su Marek Tyminski, yapılan duyuru ile ilgili olarak Sniper Ghost Warrior serisinin firma için önemli bir konuma sahip olduğunu ve ilk iki oyunun 5.5 milyon satış rakamına ulaştığını ifade ederek, serinin üçüncü oyununu da başarılı bir şekilde oyunculara eriştirmek için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini dile getirdi. 


 


Hatırlayacağınız gibi Sniper Ghost serisinin ilk oyunu, 500.000 adet kopya satış barajını geçtiğinden dolayı serinin ikinci oyunu duyurulmuştu. İkinci oyun, yaşanmış olan birçok ertelenmeler sonucu beklenen ilgiyi görememişti. Bazı Sniper Ghost 2 hataları nedeniyle beklenen ilgiyi karşılamasa bile Crytek firmasının CryEngine 3 grafk motoru ve oyununun fiyatının 49 dolar ile satışa çıkmasından dolayı savaş oyuncularının gönlünü almayı bilmişti. Daha sonrasında yapılan oyun indirimi ve Sniper Ghost'a olan ilgi nedeniyle ikinci oyunun satış başarısı ilk oyunun satış rakamını 11 kat oranla geçmişti. 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS