World of Warcraft'ın Yeni Ek Paketi Çıkacak Mı?

World of Warcraft'ın Yeni Ek Paketi Çıkacak Mı?

Yapılan araştırmalar bu soruyu doğrular nitelikte..


World of Warcraft , 10. yılını mı kutluyor? 


MMORPG oyunu World of Warcraft 2004 senesinde oyun dünyasına ilk adımı atmasında rağmen yıllardır ek paket ve oyun güncellemeleriyle tazeliği korudu ve şimdi ise 10. yılına yavaş yavaş yaklaşıyor. World of Warcraft yapımcısı olan Blizzard her ne kadar yeni bir MMO oyunu projesine başlamış olsa da, World of Warcraft'ın yeni ek paketini gündeme çıkardı.


 


Son alınan duyumlara göre Blizzard, The Dark Below isminin kullanım haklarını satın almış ve Warcraft oyunuyl ilgili açılan Wiki sayfalarında The Dark Below'u araştırdığımızda böyle bir mekanın Warcraft dünyasında yer aldığını rahatlıkla görebiliyoruz. Kaynağa bakılacak olursa Dark Below, içerisindeki şeytani ve infernal yaratıkların bulunduğu Warcraft evreninde yer alan bir mekan. Bu da demek oluyor ki World of Warcraft oyununun yapımcısı Blizzard'ın yeni isim hakkı, bu macera oyunuyla ilgili yeni bir ek paket olabilir gibi gözüküyor.. 


 


Aslında bakılacak olursa yapılan bu araştırmalar ve ortaya çıkan kanılar, yeni ek paketin çıkacağını doğrular nitelikte. Bizlere de sadece bu savaş oyununun yapımcısı Blizzard tarafından yapılacak olan resmi açıklamayı merakla beklemek düşüyor. Bizi takip etmeye devam edin..

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS