Paramparça 91. yeni bölüm fragmanında Harun ölüyor mu?

Paramparça 91. yeni bölüm fragmanında Harun ölüyor mu?

Paramparça yeni bölüm fragmanı 6 Şubat’ta yayınlanan 90. bölümün ardından merak konusu oldu. Star TV’de yayınlanmaya devam eden dizide Ozan’ı korumak için harekete geçen Harun, otomatik silahlı adamların restoranı taradığı esnada oğlunun üzerine kendisini siper etmişti. Paramparça son bölümde uzun zamandır Ozan’ın kendisine “Baba” demesi için uğraşan Harun, oğlu için yaralandıktan sonra amacına ulaşmıştı. Paramparça dizisi 91. bölüm fragmanı ve gelecek bölümde yaşanacak gelişmeler internet ile aynı saatte haberimizde…

Paramparça son bölüm fragmanında Ozan ilk kez Harun'a kendi isteğiyle "Baba" derken hücumbotu ile restoranı tarayan kişiler, Harun'u ağır yaralamıştı. Kendisine zarar gelmemesi için Harun'un hayatını riske attığını gören Ozan, tüm yaşananları bir kenara bırakarak ona yardım etmeye çalışacak. Öte yandan Harun'a ilk kez "Baba" diyen Ozan, bu kez onu hayata geri döndürmeye çalışacak. Paramparça dizisi yeni bölüm fragmanı kanal ile aynı saatte içeriğimizde...CANSU VEDA EDECEK Mİ?


Önceki haftalarda Candan’ı öldüren kaçakçılar gelecek bölümde Asuman ile Özkan’ın peşine düşecek. Öte yandan yaşadığı sorunların yükünün kaldıramayan Cansu, hayatına son vermeye çalışacak. Önce Emir bebeğin elinden alınması ardından da Deniz tarafından terk edilmesi Cansu’nun fikrini değiştirirken genç kız hiç kimsenin beklemediği bir karar alacak. Cansu’nun ölüp ölmeyeceği ise 6 Şubat’taki yeni bölümde ortaya çıkacak.HARUN ÖLECEK Mİ?


Harun’a karşı içindeki düşmanlığı bitirmemek konusunda ısrarcı olan Cihan, Damir ile yaptığı anlaşma sonrası düşmanını tamamen ortadan kaldırmaya çalışacak. Ozan ile birlikte yemek yedikleri esnada hücumbotu ile bölgeye yaklaşan otomatik silahlı kişilerin saldırısına uğrayan Harun, oğlunu korumak için kendisini ona siper edecek ve ağır yaralanacak.Ozan’ın iyi olduğunu öğrendikten sonra “Annene iyi bak” diyerek gözlerini kapatacak olan Harun’un dizideki durumu ise bu akşam ortaya çıkacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS