magazin haberleri

Poyraz Karayel 79. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlanacak

Poyraz Karayel 79. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlanacak

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı 1 Şubat’ta ekrana gelen son bölümün ardından merak konusu oldu. Ayşegül ve Sinan’ın kaçırılmalarının damga vurduğu bölümde hem Bahri hem de Poyraz ikiliyi kurtarmak için büyük çaba sarf etti. Adamlarıyla birlikte Nevra ve Çınar’ın evine giden Bahri, Çınar’ın başına silah dayayarak Ayşegül’ün yerinin söylememesi halinde Nevra’nın gözleri önünde oğlunu öldüreceğini dile getirdi. Öte yandan Poyraz Karayel Ayşegül ve Sinan’ın bulunduğu alana giderek fotoğrafları ikiliyi gördükten sonra teslim edeceğini belirtti. İşte, Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’in son bölüm özeti.

Çarşamba günleri yayınlanmaya devam eden Poyraz Karayel son bölümü ile yine ekranlara kilitledi. Poyraz’ın ve Bahri’nin Sinan ile Ayşegül’ü kurtarmaya çalıştıkları bölümde ikili oldukça gergin dakikalar geçirdi. Dizinin takipçilerine heyecanlı dakikalar yaşatan 1 Şubat’taki bölümde Meltem’in durumu da netlik kazandı. Poyraz Karayel 79. yeni bölüm fragmanı Kanal D ile aynı dakikada içeriğimizde…

Son bölümü izlemek için tıklayınız…

ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ayşegül ile Sinan kaçırıldıktan sonra bağlı tutuldukları alanda birbirleri hakkında düşüncelerini açıklamaya başladılar. Ayşegül’ü annesi kadar çok sevdiğini belirten Sinan onun yanında olmaması halinde büyük korku yaşayabileceğini dile getirdi. Sinan’ın açıklaması ile oldukça mutlu olan Ayşegül ise kendisinin de Sinan’ı çok sevdiğini belirterek hislerin kalplerinden geldiğini aktardı.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER OLDU?

Ayşegül’ü Çınar’ı terk etmesinin ardından durumu kendilerine yediremeyen Nevra ve Çınar, Meltem Karayel ile uğraşmaya başlamış ve hastanede bulunan kızın ölmesi için gerekli talimatı vermişti. Öte yandan kızını görebileceği umuduyla Eda’yı da kandıran Nevra, Poyraz ile Ayşegül’ün aralarını bozması durumunda Eda’nın kızı ile buluşabileceğini teklif etmişti.


Nevra’nın adamları gözleri bağlı bir şekilde Eda’yı kızının yanına götürerek uzaktan görmesini sağlarken uzun zamandır görmediği kızını gören Eda duygusal dakikalar yaşamıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS