Ankara 15 Nisan sahur vakti saat kaçta? Ankara imsakiye 2021... Bugün Ankara sahur saati ne zaman?

Ankara 15 Nisan sahur vakti saat kaçta? Ankara imsakiye 2021... Bugün  Ankara sahur saati ne zaman?

Diyanet Ankara imsakiye 2021 sayfasında oruç saatleri ile ilgili tüm bilgiler paylaşıldı. Ankara imsak vakti ile oruca başlayacak olan kişiler Ramazan ayı boyunca cnnturk.com/ramazan sayfasından ezan saatlerini sorgulayabilecek. Peki, Ankara iftar vakti saat kaçta? İşte 2021 Ankara Ramazan imsakiyesi…

Ramazan ayı boyunca bu yıl da Ankara iftar ve imsak vakitleri cnnturk.com namaz vakitleri ve imsakiye sayfasında olacak. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın imsakiye verileri esas alınarak hazırlanan sayfada gün gün orucun ne zaman başladığı ve ne zaman sona erdiği bilgisi yer alacak. İstenilen il seçilerek o ile ait vakitlere ulaşılabilecek ve sorgulama yapmak için ilin ismini değiştirmek yeterli olacak.

ANKARA İMSAKİYE 2021

Güneş’in her ilde farklı saatlerde doğup batması nedeniyle iftar ve imsak vakitleri illere özel olarak Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından belirleniyor. İmsakiye sayfası üzerinden açıklanan bu verilerle orucun ne kadar süreceği kolaylıkla hesaplanabiliyor.

ANKARA İMSAKİYESİ İÇİN TIKLAYINIZ…

ANKARA İMSAK VAKTİ SAAT KAÇTA?

İl genelince oruç tutacak olan kişiler imsak vakti ile oruçlarını tutmaya başlayacak. Bu yıl ilde 14 Nisan Perşembe günü saat 04:34'te başlayacak.

ANKARA İFTAR VAKTİ (SAATİ) NE ZAMAN?

Niyetlerini ederek oruç ibadetlerini başlatan kişiler iftar saatinde ise oruçlarını açacaklar. İl genelinde 15 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19:33'te açılacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS