İl il 2020 Ramazan imsakiyesi cnnturk.com’da! İftar ve sahur saatleri

İl il 2020 Ramazan imsakiyesi cnnturk.com’da! İftar ve sahur saatleri

Ramazan ayı boyunca 2020 Ramazan imsakiyesi cnnturk.com üzerinden takip edilebilecek. Hangi ilde orucun saat kaçta başlayıp, saat kaçta sona ereceği ilgili il seçilerek kolaylıkla öğrenilecek. Yine 2020 Ramazan imsakiyesinin yanı sıra namaz vakitleri sayfası üzerinden illere ait ezan saatleri de öğrenilebilecek.

Ramazan imsakiyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da cnnturk.com’da yerini alacak. Diyanet verilerinin esas alınarak hazırlandığı namaz vakitleri illerde ezan saatlerini göstermeyi sürdürüyor. Yine ay boyunca oruç tutacak olan kişiler bulundukları illeri seçerek o ile ilişkin iftar ve sahur saatlerine ulaşabilecekler.

30 günlük oruç süresi boyunca iftar ve sahur saatlerine ulaşmak isteyen kişiler ilgili sayfa üzerinden detayları öğrenilebilecek. Ramazan ayı boyunca merak edilen birçok konunun yanıtı da cnnturk.com Ramazan sayfasında olacak.

Orucu bozan durumlar, fitre miktarı, oruç tutmakla yükümlü kişiler ve diğer birçok detay Ramazan özel sayfası üzerinden okuyuculara ulaşacak.

Öte yandan yurt dışında yaşayan gurbetçiler de Berlin, Roma, Brüksel, Oslo, Paris, Moskova ve Amsterdam gibi illerdeki ezan saatlerine cnnturk.com üzerinden ulaşabilecekler.

CNNTURK.COM RAMAZAN SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS