Kadir Gecesi mesajları 2019: Kadir Gecesi SMS ve resimli tebrik mesajları

Kadir Gecesi Türkiye ve İslam dünyasının genelinde dua ve ibadetlerle ihya edilecek. Sıla-i Rahim yapılıp tanıdıklar ziyaret edilip büyüklerin hayır duası alınacak. Sevdiklerinden uzakta olanlar ise SMS ve sosyal medya mesajlarıyla sevdiklerinin gecesini tebrik edecekler. Instagram, Facebook ve WhatsApp gibi sosyal ağlar üzerinden tebrik mesajı göndermek isteyenler Kadir Gecesi mesajlarını araştırıyor. İşte, resimli Kadir Gecesi mesajları…Kadir Gecesi mesajları, hemen her kandil gecesinde olduğu gibi bu gece de en çok araştırılanlar arsında ilk sıralarda yer alıyor. Bin aydan daha hayırlı olduğuna inanılan bu mübarek gecede sevdiklerini tebrik etmek isteyenler Kadir Gecesi mesajlarını araştırıyor. Sizler için en etkileyici ve resimli Kadir Gecesi mesajlarını haberimizde derledik. İşte 2019 Kadir Gecesi mesajları…
Kadir Gecesi değer gecesidir, Allah tarafından değerli kılınmış bir gecedir. Kadir Gecesi bin aydan daha hayırlıdır. Bu gece bir ömürden daha hayırlıdır. Ellerin açıldığı, gözlerin dualarla yaşardığı, kalplerin okşandığı Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşıp tövbelerinin kabul edilmesini niyaz ederiz. Allah tüm inananları iman yolundan ayırmasın.

Allah'ım rızkımıza bolluk, kalbimize ferahlık, ömrümüze bereket ver! Amin. Kadir geceniz mübarek olsun.

"Duâ", İnsanın kendi kendine yetmediği gerçeğinin itirafıdır. Ve kalbinizle yaptığınız her şey size geri dönecektir...Dualarda olmak, dualarda buluşmak dileğiyle Kadir Gecesi mübarek olsun.

İçtiğiniz suya ne dersiniz? Siz mi onu buluttan indirdiniz yoksa indiren biz miyiz? Dileseydik onu acı bir su yapardık. O halde şükretseydiniz ya! Vakıa Suresi 68-70 Kadir Geceniz mübarek olsun.

En ağır hastaların bile hafifledikleri, öteye geçen Mü'minlerin bir kuş hafifliğiyle geçtikleri, yoksul sofralarının gökten gelme bir bereketle birdenbire zenginleştiği bir gecedir Kadir Gecesi.

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Kadir geceniz mübarek olsun.

Kuran'ın nazil olduğu bin aydan daha hayirli bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum Kadir geceniz mubarek olsun.

Varligi ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez Dualarinizin Rabbin yüce katina iletilmisine vesile olan Kadir Geceniz mübarek olsun.

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Kadir Geceniz mübarek olsun!

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun Kadir geceniz hayırlara vesile olsun.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS