Xiaomi Watch Color 3 kendini gösterdi

Xiaomi Watch Color 3 kendini gösterdi

Xiaomi Watch Color 3 kendini gösterdi

Xiaomi’nin akıllı saat pazarındaki önemli temsilcilerinden biri olan Xiaomi Watch Color serisi, yeni üyesine kavuşmak için adeta gün sayıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve eleştirmenlerden bir hayli olumlu geri bildirimler alan Xiaomi Watch Color 2’nin ardından yeni modelin gelmesine zaten kesin gözüyle bakılıyordu.

İşte bir süredir yeni model olduğu düşünülen Xiaomi Watch Color 3’ün üzerinde çalışan Çinli şirket, sır gibi sakladığı akıllı saatini hiç istemeden de olsa göstermek zorunda kaldı. Çinli sertifikasyon kurumlarının veri tabanına giren yeni akıllı saatin 5W hızlı şarj desteğine sahip olacağı anlaşıldı.

Bununla birlikte Watch Color 3 bu testlerde bile kendini iyi saklamayı bildi ve hangi özelliklerinin olduğundan ziyade, nelerin olmadığını bilmemizle yetinmemizi sağladı. Buna göre yeni akıllı saat modelinde Xiaomi kullanıcılarının defalarca dile getirdikleri eSIM ve LTE özellikleri olmayacak.

Öte yandan her ne kadar bu sertifika sürecinde net olarak ortaya çıkmasa da, Xiaomi’ye yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre, Watch Color 3 modelinde selefine göre daha büyük bir ekran bizleri karşılayacak. Xiaomi Watch Color 2’deki ekranın 1,43 inç olduğu düşünüldüğünde, Watch Color 3’de en az 1,46 inçlik bir ekranın bulunacağını söyleyebiliriz. Bakalım Xiaomi, akıllı saat hayranlarının merakla beklediği yeni modelini ne zaman satışa sunacak?