Erkeklere özel bakım sırları 

Erkeklere özel bakım sırları 

Erkeklere özel bakım sırları 

İşte erkeklerin gün boyunca iyi görünmesini sağlayacak önemli tüyolar...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

KAHVALTIYI SAKIN ATLAMAYIN

Jüri, günün en önemli öğününün kahvaltı mı yoksa öğle yemeği mi olduğu konusunda henüz kararsız. Ancak bu, günün ilk öğününü atlamak için bir bahane değil. Yağsız protein ve yavaş yanan karbonhidratlarla paketleyerek oldukça hafif ama besleyici bir yemek yiyin - yulaf, meyve veya poha günün bu saatinde en iyi arkadaşlarınızdır. Gün boyunca açlığınızı kontrol altında tutacaktır. Fazladan 10 dakikaya sığdırabilirseniz, kendinize bir öğle yemeği hazırlayın. Bu, öğleden sonra yemeği için ağır kalorili paketler yememenizi sağlayacaktır.

BİR BARDAK KAFEİN

Sabah alarmı sizi sersemletiyorsa, daha dostane bir insan olmanın en iyi yolu, sisteminize bir fincan sade kahve veya çay ile iyi bir sarsıntı vermektir (yeşil çay bile harikadır). Vücudunuzun genç görünmesini sağlayan antioksidanlarla doludurlar. Günde birkaç fincan kahve veya çayın bunama riskinizi azalttığını öne süren araştırmalar var.

KASLARINIZI ÇALIŞTIRIN

Sabah yapacağınız basit spor hareketleri zihninizi açacak, endorfin salgılatacak ve kaslarınızın daha iyi görünmesine neden olacak.
Cildiniz de iyileşmeye başlayacaktır. Birkaç şınav ve karın egzersizi yapmayı unutmayın. Çekirdek kaslarınızı uyandırırlar ve günün geri kalanında duruşunuzu dik tutarlar. Yoga da erkekler için oldukça faydalıdır

GÜZEL KOKUN

İnanmayabilirsiniz ama kadınların bir erkeğin kokusuna kapılma olasılığı yüksektir. Ve böylece, her gün harika kokmak, kadınınızı bir alışkanlıkla tanıştırmak gibidir: siz. Her sabah aynı kolonyayı sürün. Kokunun tüm gün sürmesine yardımcı olmak için uygun bir deodorant giyerek kendinizi katmanlayın. Ve koku hafifse, aynı aromaya sahip bir sabun kullanmak yardımcı olacaktır. 

SAKAL VE KILLARINIZI DÜZENLEYİN

Evet, kadınlar günlük sakalı sevebilir ama kabul edelim, her erkek George Clooney değildir. Bu küçük görev için zaman ayırın. Tıraş olmak istemeseniz bile, en azından birkaç dakika aynanın karşısında burun deliklerinizin veya kulaklarınızın altından saç gelip gelmediğini kontrol edin. Clooney bile bunu kaldıramaz.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

GÖZENEKLERİ TEMİZLEYİN

Gözeneklerinizi temizleyin: Kadınların yüz cildi ve vücudun geri kalanı için farklı ürünlere sahip olmasının bir nedeni var. Düzenli sabun, yüzünüzde istemediğiniz uçucu yağları soyar. Eksfoliyan içeren bir yüz temizleyiciye yatırım yapın. Duştayken yüzünüzü tercihen soğuk suyla iyice ovmak için bunu kullanın. Bir ay içinde daha temiz, daha taze bir cilt fark edeceksiniz.