Mutlu bir ilişkinin 6 kuralı

Mükemmel giden bir ilişkiniz olabilir ancak bazen doğru olduğunu düşündüğünüz şeyler yanlış olabilir ve bu durum ilişkinizi zedeleyebilir. Eğer ilişkinizde gerçekten mutlu olmak istiyorsanız, paylaştığımız kuralları dikkate almanızda fayda var. İşte mükemmel bir ilişkinin kuralları....Sevgilinizin sevdiği şeyleri sevmek zorunda değilsiniz

Aynı şeyleri sevmek zorunda değilsiniz. Eğer o futbol veya oyun oynamayı seviyor ve siz sevmiyorsanız, oturup oyun oynamak ya da maç izlemek zorunda değilsiniz. İstemediğiniz bir şeyi yapmaya çalışmak hem sizi üzecek hem de partnerinizi gerecektir.

Her kutlama birbirinize eşlik etmek zorunda değilsiniz

Eğer ailesi bir yemek veriyor ama siz de kendinizi hastalanacak gibi hissediyorsanız, evde kalın ve endişelenmeyin.

Olayları akışına bırakmayı deneyin

Bazen olayları olduğu gibi bırakıp hemen uykumak daha iyidir. Böylece sabah kalktığınızda ne kadar saçma davrandığınızı fark edebilir ve bu doğrultuda daha sağlıklı adımlar atabilirsiniz.

Eşit olmak zorunda değilsiniz

Beraber yaşayan insanların iş bölümüne gitmesi oldukça doğal ve gereklidir. Ama her şeyi eşit bölüştürmek zorunda değilsiniz. Herkes farklı sorumluluklar alabilir.

Her dakika birbirinizi göreceksiniz diye bir şart yok

Her hafta bir günü ayırmak oldukça zor. Elbette birlikte vakit geçirmeleriniz yemekten sonra televizyon karşısına oturmaktan fazlası olması gerek ama o hafta dışarı çıkamadığınız için sinir krizi geçirmenize bir neden yok.

Birbirinize karşı küçük sırlarınız olabilir

Bazen bilmemeniz gereken şeyler de olabilir. Aşırıya kaçmadan partnerinizin iyiliği için ufak sırlar saklayabilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS