Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nden CNN TÜRK'e üç ödül

  1. Sağlık
Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nden CNN TÜRK'e üç ödül
Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nden CNN TÜRK'e üç ödül

Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından düzenlenen "Şahane Medya Ödülleri" sahiplerini buldu. 'Şahane Medya Ödül Töreni'nde CNN TÜRK sunucuları Leyla Ataman'a 'En İstikrarlı Sağlık Programı Ödülü' ve Deniz Bayramoğlu'na 'En Sağlıklı Tartışma Programı Ödülü' verildi. Cnnturk.com Köşe Yazarı Esra Öz ise 'En Başarılı Köşe Yazarı' ödülünü aldı.

Türkiye’nin sağlık temalı ilk ve tek devlet üniversitesi olan Sağlık Bilimleri Üniversitesi, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezi’nde düzenlediği etkinlikte haberleriyle toplum sağlığına katkı sağlayan medya çalışmalarını ödüllendirdi.

Cnnturk.com köşe yazarı Esra Öz “En Başarılı Köşe Yazarı” ödülüne değer görüldü

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl, 2015 yılında kurulan üniversitenin hem Türkiye’de hem de dünyada örnek olabilecek bir üniversite olması için yola çıktıklarını ifade etti. Üniversitenin çok önemli bir potansiyele sahip olduğunu vurgulayan Erdöl, hedeflerinin dünya üniversiteleri ile yarışmak olduğunu söyledi.


CNN TÜRK'e üç sağlık ödülü

Televizyon, gazete, dergi ve internet gibi medyanın her alanında sağlık haberlerini özendirme, teşvik ve teşekkür amaçlı jüri komitesi tarafından belirlenen ödüller, sahiplerini buldu. Şahane Medya Ödüllerini kazananlar başkanlığını Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Erdöl’ ün yaptığı jüri komitesi tarafından belirlendi. Jüride yer alan diğer isimler ise Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sadrettin Pençe, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadriye Kart Yaşar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Gerek, Genel Sekreter Yard. Doç. Dr. Muzaffer Akdoğan, Genel Sekreter Yardımcısı M. Fatih Ertaş, Basın Müşaviri Ahmet Balcı, SKS Daire Başkanı Mustafa Doğru, Sancaktepe Şehit Prof. Dr İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Nurettin Yiğit oldu.

'En İstikrarlı Sağlık Programı Ödülü' ve  'En Sağlıklı Tartışma Programı Ödülü'

Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin, medyanın her alanında sağlık ekiplerini özendirme ve teşekkür amacıyla düzenlediği 'Şahane Medya Ödül Töreni'nde CNN TÜRK sunucuları Leyla Ataman ve Deniz Bayramoğlu'na ödül verildi. Leyla Ataman, 'Sağlık Kontrolü' ile 'En İstikrarlı Sağlık Programı Ödülü'nü, Deniz Bayramoğlu ise 'Gündem Özel' ile 'En Sağlıklı Tartışma Programı Ödülü'nü aldı.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS