Savaşçı dizisi sezon finali fragmanı: Yeni bölümde Kürşat uğurlanıyor!

Savaşçı dizisi sezon finali fragmanı: Yeni bölümde Kürşat uğurlanıyor!

Savaşçı yeni bölüm fragmanı geçtiğimiz hafta şehit olan Kürşat'ın son yolculuğuna uğurlanacağını gösterdi. Operasyon esnasında vurulan ve aldığı ağır yara nedeniyle şehit olan Kürşat timdeki arkadaşlarını üzüntüye boğacak. Kürşat’ın şehit olmasının ardından konuşma yapan Yüzbaşı Kağan, Savaşçı yeni bölüme damga vuracak.

Savaşçı fragman videosu timin şehit olan arkadaşları için düzenlenen törende duygusal dakikalar yaşayacaklarını gösterdi. Kürşat’ın şehit haberinin gelmesinin ardından herkesi bayrağın altında toplayan Kağan, “Bizlere ne olursa olsun bu bayrak buradan inmeyecek” ifadelerini kullanacak. İşte 10 Haziran Pazar günü takipçilerinin karşısında olacak olan Savaşçı dizisinde yaşanacak tüm gelişmeler…

SAVAŞÇI FRAGMAN VİDEOSU

SAVAŞÇI DİZİSİ 47. BÖLÜM ÖZETİ

Yüzbaşı Kağan ve ayakta kalan az sayıda asker, teröristlere karşı üs bölgesini ve Türk Bayrağı’nı korumak için kanlarının son damlasına kadar çarpışacaktır. Açılan ilk ateşte yaralanan Kürşat bile arkadaşlarına destek olmak için gözünü kırpmadan öne atılır. Ancak zehirlenen askerlerin durumu gittikçe kötüleşir. Ayrıca takviye için gelen helikopterlerin üsse inişi teröristlerin yoğun uçaksavar ateşiyle engellenir. Zaman askerlerin aleyhine ilerlerken, Leyla sinsi planının ikinci aşamasına geçer ve yavaş yavaş üsse yaklaşır. Komutanın Kağan olduğunu öğrendiğinde ise keyfi daha da yerine gelir.

SAVAŞÇI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Leyla’nın sürpriz bir şekilde Kağan’ın karşısına çıkması kafaları karıştırır ve Aslı’yla Kağan arasında gerilime sebep olur. Yüzbaşı Kağan’ı hedefine koyan Leyla, aynı zamanda yaptığı sinsi plan için hazırlıklara başlamıştır. Çok geçmeden ses getirecek büyük bir eylem peşindedir.

Uluslararası bağlantılarıyla bir araya gelen Leyla amacına adım adım yaklaşır. Karargahta ise Seyfi’den gelen istihbarat doğrultusunda Kağan’ın bir ayrıntıyı fark etmesi, taşların yerine oturmasını sağlar. Her ihtimali göz önünde bulunduran Albay Kopuz, Kılıç Timi’ni harekete geçirir. Ancak Leyla’nın farklı eylem yöntemi tehlikenin boyutunu daha da yükseltir ve Kılıç Timi’yle birlikte Mehmetçik de ölümle burun buruna gelecektir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS