magazin

Siyah Beyaz Aşk 27. bölüm fragmanı: Ferhat ile Yiğit tartışıyor!

  1. Magazin
Siyah Beyaz Aşk 27. bölüm fragmanı: Ferhat ile Yiğit tartışıyor!
Siyah Beyaz Aşk 27. bölüm fragmanı: Ferhat ile Yiğit tartışıyor!

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı Ferhat'ın bir an önce karar vermesi gerektiğini belirten Yiğit'in kendisine yönelik sert ifadeler kullanacağını gösterdi. Öte yandan merak ettiği konular hakkında Ferhat'tan bilgi almak isteyen Aslı, Ferhat'ı zorlayacak sorular soracak. İşte Kanal D izleyicisinin beğenisine sunulan Siyah Beyaz Aşk 27. bölüm fragmanı ve gelecek hafta sevilen dizide yaşanacaklar...

Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı Yiğit'in yaşananlar nedeniyle Ferhat'ı karşısına alarak bir görüşme yapacağını gösterdi. Önceki hafta Ferhat'ın silah kullanmayacağına dair sözler vermesi ise Aslı'nın umutlarının yeşermesini sağlamıştı. İşte yeni gelişmelerin ekrana getirileceği Siyah Beyaz Aşk yeni bölüm fragmanı...

SİYAH BEYAZ AŞK FRAGMAN VİDEOSU

Cüneyt, herkesin tepkisini çeker. Aslı’nın yeğeni Jülide’nin itirafı sonrası tüm aile şok olmuştur ve Cüneyt’in gelişi yeni hesaplaşmaları da beraberinde getirir. Aslı ile Ferhat, bebek haberiyle hayatlarına yeni bir boyut kazandırır. Kardeşi Yiğit’in gözleri önünde vurulduğuna şahit olan Ferhat, yeni hayatı için önemli kararlar alır. Artık Aslı ve bebeğini düşünerek tehlikeden uzak bir hayatın hayalini kurmaya başlar. Bu teklif, Aslı’nın uzun zamandan beri beklediği bir hadisedir. Ferhat, silahını atarak Aslı’ya verdiği sözlerde ne kadar kararlı olduğunu göstermek ister.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Fakat Ferhat’ın verdiği sözleri tutması o kadar kolay olmayacaktır. Jülide ile Vildan’ın eğlenmek için çıktıkları gece, Vildan hayatına dair saklı tuttuğu şeyleri dile getirir. Vildan, çocukluğundan beri Ferhat’a aşık olduğunu hatta bir gece birlikte olduklarını itiraf eder. Jülide, hiç beklemediği bir anda çok önemli bir koz elde eder. Vildan ile Cüneyt’in kızı Özge’nin babasının kim olduğunu araştırmaya başlar. Aslı’dan intikam almak için onu bulan Jülide, bu bilgileri Aslı ile paylaşır. Aslı ile Ferhat’ın ayrılması için her şeyi yapmaya hazır olan Jülide, Cüneyt’in eve geri dönüşüyle sessizliğini bozar.

FERHAT, CÜNEYT MESELESİNİ HALLEDEBİLECEK Mİ?

Cüneyt’in gelişi, başta Ferhat olmak üzere herkesi harekete geçirir. Aslı, abisi Cem’in katili olarak bildiği Cüneyt’i görünce şaşkınlığını gizleyemez. Cüneyt, affedilmek ister ve ailenin karşısına çıkar. Jülide, yaptığı açıklamayla damgasını vurur. Özge’nin babasının Ferhat olduğunu savunur. Duydukları karşısında şoka giren Aslı, ne diyeceğini bilemez. Aslı ile Ferhat, yeni bir sınavla karşı karşıya gelir.

Öte yandan Ferhat, intikam için kolları sıvar ve Cüneyt’i öldürmeye yeltenir. Aslı’ya verdiği sözü tutmakta zorlanan Ferhat, önemli bir kararın eşiğindedir.

Siyah Beyaz Aşk, heyecan dolu bölümüyle her pazartesi 20.00’de Kanal D’de!

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS