Son bölümde Kısmetse Olur'da kim elendi? 26 Şubat haftanın finalinde elenen isim oldu mu?

Son bölümde Kısmetse Olur'da kim elendi? 26 Şubat haftanın finalinde elenen isim oldu mu?

Kanal D'nin sevilen programı Kısmetse Olur'da kim elendi sorusu 26 Şubat'taki son bölümde haftanın finalinin ekrana geldiği dakikalarda yanıt buldu. Haftanın birincilerinin Onur ve Didem seçildiği oylamada Didem'in daha çok oy almasıyla birlikte gelinlerin evi koruma altına alınmış oldu. Rahatsızlık geçirerek ikinci kez hastaneye kaldırılan damat adayı Ünal ve yeni gelin adayı Yağmur'un eleme potasında olduğu haftada Kısmetse Olur'dan elenen isim Seda Akgül tarafından açıklandı. Mucize olmadığı takdirde Ünal'ın yarışmadan eleneceğini ifade eden Akgül, Kısmetse Olur son bölümde "Mucizeler evi" açıklaması yaptı. Gözde'nin gözyaşlarına boğulduğu haftada şok bir eleme yaşanacak.

Yağmur ile Ünal'ın eleme potasına kaldığı haftanın finalinde Kısmetse Olur'da kim elendi sorusu son bölümde yanıt buldu. Onur ve Didem'in birinci olduğu haftada Didem'in daha çok oy almasıyla birlikte gelinler evi koruma altına alınmış oldu. Ünal'ın yarışmadan elenmesi beklenirken Kısmetse Olur son bölümde yeni bir mucize gerçekleşti ve bu hafta da eleme olmadı. 369. bölüm fragmanında yer alan bilgilere göre ise 27 Şubat Pazartesi günü şok bir diskalifiye yaşanacak. Haftanın finalinde eleme olmamasına rağmen pazartesi günü diskalifiye olan isim Seda Akgül tarafından açıklanacak.

Son bölümü izlemek için tıklayınız...

Kanal D’nin beğeni ile takip edilen yarışma programının 24 Şubat’ta ekrana gelecek olan bölümünde yarışmacılar büyük panik yaşayacak. Ünal’ın kalbinin ağrıdığını söyleyerek arkadaşlarından yardım istemesi üzerine kendisine yardımcı olan arkadaşları sağlık ekiplerine haber verdi. Bir süreliğine gözlerini kapatan ve çevresindekilere karşı tepkisizleşen yarışmacı yarışmacı arkadaşlarını korkuturken eve çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

GELİN ADAYLARI ŞOKTA!

Ünal’ın kalbiyle ilgili rahatsızlığını öğrenen gelin adayları gözyaşlarına boğulurken sağlık durumunun oldukça ciddi olduğu ifade edildi. Öte yandan gelin adayları Ünal’ın son durumunu öğrenmek amacıyla kendilerine bilgi verilmesini talep etti.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER OLMUŞTU?

Tuğçe Ergişi’nin eve veda ettiği haftada gelin adayları arasına katılan yeni yarışmacı Yağmur Koçak motosiklet tutkunu olduğunu ifade etmiş ve damat adayları ile yaptığı görüşmede kendisini tanıtmıştı. Tuğçe Ergişi ise vedasının gerçekleştiği anda Tankut ile yaptığı son konuşmada kendisine mutluluklar dilemiş ve “Umarım benim yaşatamadıklarını başka gelin adayları sana yaşatır” demişti. Farima’nın Adnan ile ilgilenmesinin ardından Didem ve Adnan arasındaki ilişki düzelme yoluna girerken Farima’yı kıskanan Didem, Adnan’la aralarındaki problemleri bir kenara bırakmıştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS