Sonuçlar açıklandı: Survivor 25 Nisan 2017'de kim elendi? İşte, adaya veda eden isim

Sonuçlar açıklandı: Survivor 25 Nisan 2017'de kim elendi? İşte, adaya veda eden isim

"Survivor'da kim elenecek?" sorusu oylamanın sonuçlarının yarışmacılara açıklanmasının ardından yanıt bulurken ünlüler takımı stresli gecede bir arkadaşını daha uğurladı. Bu hafta dokunulmazlık oyunlarının tamamını kaybeden ünlüler aralarından 3 ismi eleme potasına sokmuştu. Survivor'dan 25 Nisan'da elenen isim gece saatlerinde ortaya çıkarken adaya veda eden kişi yaşananlara rağmen tüm yarışmacı arkadaşları ile vedalaşarak herkesin takdirini topladı.

"Survivor kim elendi?" sorusu Şahika, Sabriye ve Sema'nın aday olduğu gecede durumla ilgili düşüncelerini açıklamalarının ardından yanıtlandı. Ada içerisinde yaşanan "küfürleşme" olayının konseye taşındığı gecede yarışmacılar noter onaylı sonuç için beklemeye başladı. Peki, haftanın birincilerinin Ogeday ve Serhat olduğu Survivor'da adaya veda eden isim kim oldu?


Oldukça uzun parkurda gerçekleştirilen iletişim oyununda sevdikleriyle sohbet edebilme imkanın bulmak isteyen yarışmacılar suyun üzerinde hareket eden çarka binerek parkuru tamamlamaya çalıştılar.  Sema Apak, Sabriye Şengül ve Şahika’nın eleme adayları arasında olduğu programdan gönderilen isim Şahika oldu.FURKAN VE SERHAT ARASINDA GRUP TARTIŞMASI


Yeni sezonda yarışmanın başından bu yana iyi anlaşan ikili arasında soğuk rüzgârlar esmeye başladı. Serhat Akın’ın gruptan bahsederken kendisini dahil etmediğini düşünen Furkan, bundan sonra yoluna tek başına devam edeceğini dile getirdi. Ada konseyinde kendisine bir mesaj vermek için Serhat Akın’ın adını yazan Furkan istedikleri zaman gruptaki diğer üyelerin de onun adını yazabileceğini söyledi.


İLETİŞİM OYUNLARINDA GÖNÜLLÜLER DAHA ŞANSLI


Geçtiğimiz haftalarda yapılan iletişim oyunlarında şanssızlığını kıramayan ünlüler tüm çabalarına rağmen oyunu kaybetmişti. Aileleri ve sevdiklerinden gelecek olan mesajları okuyamayacak olan yarışmacılar gözyaşları içerisinde kalırken Sema Apak, Sabriye’nin kötü performansını hedef göstermişti.


ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?


Adaya getirilen yeni kural ile birlikte bundan sonra konseylerde 3 adayın çıkacağını dile getiren Ilıcalı bu hafta bu kuralı uygulamaya soktu. Dokunulmazlık oyunlarının tamamını kaybeden ünlüler takımı Sabriye, Şahika ve Sema’nın adlarını listeye yazdırdı.SURVİVOR’DA GEÇEN HAFTA KİM GİTTİ?


 Programın 13. haftasının son bölümünde kızlar sembol ödülü için yarıştı. Oyunu kazanan Tuğçe, Burçak ve Ogeday'ı önceki gün erkeklerin kazananı İlhan ise Furkan ve Serhat'ı yanlarına alarak mor odaya giderek yemek ziyafeti yaptı.En iyi performans ödülünün sahibi ile en iyi ikincinin paylaşacağı ödülü erkeklerde Ogeday kazandı. İkinci en iyi isim ise Serhat oldu. Kızlarda ise birinci Tuğçe, ikinci Elif oldu.


Adadan elenen Pınar karar sonrası şunları söyledi: "Üzgünüm. Benim için hayırlısı buymuş. Buraya gelirken Kıbrıs'a gitmek istiyordum. Planlarım böyleyken meşalem sönmüş oldu. Hayat plan yaparken yaşadıklarımızdır. Ruhum yukarı çıkmış olayları izliyor gibi. Başarılarla dolu bir spor hayatım oldu. Burada herkesin bir son kullanma tarihi var. Umarım bundan sonra her şey arkadaşlarım için iyi gider." 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS