Son Dakika

Son dakika: Adanalı Tostçu Mahmut kimdir, öldü mü? Anıl Kurt neden öldü?

Son dakika: Adanalı Tostçu Mahmut kimdir, öldü mü? Anıl Kurt neden öldü?

Son dakika: Adanalı Tostçu Mahmut kimdir, öldü mü? Anıl Kurt neden öldü?

Anıl Kurt isimli Adanalı fenomen tostçudan acı haber geldi. Tostçu Mahmut Instagram hesabından yapılan açıklama sonrası "Tostçu Mahmut öldü mü?" sorusu sorulmaya başlandı. Peki, Tostçu Mahmut kimdir, neden öldü? İşte son dakika açıklaması ve diğer detaylar…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

“Acı atıyorum abi” sözleriyle fenomen olan Adanalı tostçunun hayatını kaybettiği iddia edildi. 263 bin takipçili Instagram hesabından yapılan açıklamada cenaze töreni ile ilgili bilgiler de verildi.

TOSTÇU MAHMUT NEDEN ÖLDÜ, CENAZE TÖRENİ NE ZAMAN?

Tostçu Mahmut Instagram hesabından yapılan açıklamada “Mahmut ustamızı trafik kazasında kaybettik, mekanı cennet olsun” ifadeleri kullanıldı. Fenomen tostçunun trafik kazasında hayatını kaybettiği öğrenildi.

Anıl Kurt'un kişisel Instagram hesabı üzerinden kaza öncesi 200 kilometre hıza ulaştıklarını gösteren bir paylaşım yaptığı ortaya çıktı.

Cenazenin perşembe günü saat 10:30'da merkez Tostçu Mahmut'tan kaldırılacağı bilgisi paylaşıldı. Defin işlemleri ise 11:00'de Küçükoba Adana Mezarlığı'nda olacak.

TOSTÇU MAHMUT KİMDİR?

Adana ve İstanbul’da şubeleri bulunan Tostçu Mahmut markasının sahibi olan ve Instagram’da 200 bini aşkın takipçisi bulunan fenomen tostçu “acı atıyorum abi” sözüyle hafızalara kazınmıştı.

Aralarında İlkay Zaman, Enes Batur, Murat Atay ve MilliYiyici gibi birçok fenomen Youtuberın da bulunduğu isimler Tostçu Mahmut ile milyonlarca izlenen videolar çekmişti.

Sosyal medyada oldukça popüler olan fenomen tostçunun vefat haberi Instagram hesabı üzerinden paylaşıldı.