Abdullah Avcı: Şu an harika bir durum

Abdullah Avcı: Şu an harika bir durum

Abdullah Avcı: Şu an harika bir durum

Beşiktaş teknik direktörü Abdullah Avcı, 1-0 kazanılan Konyaspor mücadelesini değerlendirdi. Konyaspor'un çok zorlu bir takım olduğunu belirten Avcı, "Ya baskıyla ya da kenarları kullanarak hücum edecektik. Pozisyon da vermedik. Şu an harika bir durum. 6 maçlık bir süreç, tek gol yedik. Bazı şeyler hala yeterli değil. Kazanarak bunu hızlandıracağız." dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Abdullah Avcı'nın maç sonu yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamalar şu şekilde:

Maç kazandıkça öz güven kazanıyoruz. Konyaspor çok zor bir rakip. Takım savunmasını iyi yapıyorlar. Hücumda opsiyonları var ve savunmaları da sert. Onlarla maç oynamak zor. Oyunun ilk 20-25 dakikalık bölümü çok iyilerdi. Taçtan gol yedik. Rakip oyuncu olmasaydı...

Ancak ikinci devre özellikle merkezi kullanamazdık. Ya baskıyla ya da kenarları kullanarak hücum edecektik. Pozisyon da vermedik. Şu an harika bir durum. 6 maçlık bir süreç, tek gol yedik. Bazı şeyler hala yeterli değil. Kazanarak bunu hızlandıracağız. Milli Takım arasından sonra dönmek kolay olmuyor ama kazanmayı başardık. Adem Ljajic bizim için anahtar oyuncu. Ozzi de iyi işler yaptı.