Ali Koç 4 bin Fenerbahçeli taraftarı Anıtkabir'de görünce...

Ali Koç 4 bin Fenerbahçeli taraftarı Anıtkabir'de görünce...

Ulu Önder Atatürk’ün ölümünün 77'inci yıl dönümü nedeniyle Koç Holding yönetim kurulu üyesi ve Fenerbahçe Kulübü eski yöneticisi Ali Koç ile sarı-lacivertli bir grup taraftarla birlikte Anıtkabir'e ziyarette bulundu. Atatürk'ün mozolesine çiçek bıraktı.

Sarı-lacivertli formalarla Anıtkabir'e giden giden taraftarların en önünde yürüyen Ali Koç ise sürekli olarak "F.Bahçe'ye başkan olsana" tezahüratları ve istekleriyle karşılaştı.


Bu tepkilere gülerek karşılık veren Ali Koç'un, yanına yanaşan bir taraftarın "Atatürk'ün kulübüne Atatürkçü Başkan" tepkisine ise gülerek, "Hepimiz Atatürk'ün çocuklarıyız. Elbette ki Atatürk'ün kulübü için elimizden geleni yapacağız" cevabını verdi.Ali Koç, 30 Mayıs'ta Ülker Sports Arena'da gerçekleştirilen Fenerbahçe Kulübü'nün Olağan Seçimli Genel Kurul'unda; "Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum başkanlığa aday olmak için bugün olmasa da yarın elimizi taşımızın altına koyma zamanı geldi" mesajını vermişti.


Fenerbahçe Alex'in 6 farklı imzasını yayınladı!


Taraftarlarla birlikte Anıtkabir'i ziyaret eden 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Ali Koç, binlerce kişiye ulaşan korteji görünce çok duygulandı. Ziyaret sırasında CHP Milletvekili Mustafa Balbay da Ali Koç'la bir hatıra fotoğrafı çektirdi ve Twitter'dan paylaştı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS