Anadolu Efes'ten yeni bir adım

Anadolu Efes'ten yeni bir adım

Euroleague'de yaşanan kayıplar sonrası eleştirilerin hedefinde olan Anadolu Efes devrim niteliğinde bir organizasyona imza attı. Takım Genel Menajeri Alper Yılmaz, her türlü görüşü dinlemek için taraftarlarla bir araya geldi.

Son yıllarda farklı alanlarda ilklere imza atan Anadolu Efes kulübü bugün de yenilikçi bir adım attı. Takım Genel Menajeri Alper Yılmaz bugün her türlü görüşü dinlemek için taraftarlarla bir araya geldi. Sportif başarı konusunda basketbol severleri pek mutlu edemeyen Anadolu Efes bu sezon farklı bir strateji ile yola çıkarak uzun vadeli bir planı tercih etti. 


Abdi İpekçi'de buluştular


Ligde işler yolunda gitse de Euroleague’de yaşanan kayıplar yine eleştirileri beraberinde getirdi. Tam da bu noktada kulüp devrim niteliğinde bir organizasyona imza atıp taraftarla bir araya gelme yolunu seçti. Takımın bir numaralı teknik ve idari sorumlusu Alper Yılmaz Abdi İpekçi’de basın toplantı odasında taraftarları tek tek dinledi ve sorularına cevap verdi. Toplantıda önemli olan bir başka husus ise Anadolu Efes’in yeni planlarının ve hedeflerinin taraftara aktarılması oldu.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS