McGregor'dan Nurmagomedov'un eşi hakkında ahlaksız sözler

Khabib Nurmagomedov ile Conor McGregor arasındaki dövüş bitse de söz düellosu bitmiyor. Profesyonel dövüşü bıraktığını açıklayan McGregor, son olarak bel altı vurdu.Khabib Nurmagomedov, dünyaca ünlü McGregor'u kafes dövüşünde nakavt ederek adını dünyaya duyurmuştu. Rusya vatandaşı Müslüman sporcu, maçı kazanmasının ardından kafesten atlayarak İrlandalı'nın ekibine saldırmıştı.
Maçın ardından Khabib, "Herkes benim kafesten atladığımı konuşuyor; ama dinime, aileme küfredenlerden kimse bahsetmiyor" açıklamasını yapmıştı.
Bu olay üzerinden aylar geçtikten sonra McGregor'dan bir skandal daha geldi.
Her şey Khabib Nurmagomedov'un McGregor'un şüpheli emekliliği hakkında konuşmasıyla başladı. Khabib şu ifadeleri kullandı:
"Bıraktığını düşünmüyorum. Conor 'senden ayrılıyorum' deyip her zaman geri dönen kıskanç kadınlara benziyor"
Tepki çeken paylaşım
Bunun üzerine çılgına dönen McGregor, rakibinin karısını aşağılayıcı İslami fobi içeren bu tweeti attı: "Senin karın bir havlu"
Fakat McGregor, hatasının farkına vararak bu tweeti 15 dakika sonra sildi. Bu eylemi onun haber sitelerine düşmesine engel olamadı.
McGregor'ın paylaşımı sonrası Karma Dövüş Sanatları (UFC), yaptığı açıklamayla bu tweetin kabul edilemez olduğunu belirtti.
Bu ahlaksızca tweeti atmakla kalmayan İrlandalı, "Rövanş yapmaktan korkma seni küçük fare. Her zaman sana emredileni yaparsın" diye konuştu.
McGregor daha önce de Nurmagomedov'un babasına, ülkesine ve dinine hakaretler savurmuştu.
Kaynak: Hürriyet
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS