5,4'lük Van Özalp depremi sonrası kulüplerden geçmiş olsun mesajı

Son dakika... Van Özalp'te meydana gelen 5,4 şiddetindeki deprem sonrası Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray'dan geçmiş olsun mesajları geldi. Saat 13.03'te gerçekleşen deprem Bitlis'te de hissedildi.Son dakika bilgisine göre Van Özalp ilçesinde 5,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Saat 13.03'te gerçekleşen deprem sonrası Süper Lig ekipleri geçmiş olsun mesajları yayınladı. Vatandaşlar sarsıntı sonrası sokaklara çıkarken deprem Bitlis'te de hissedildi. Avrupa Sismoloji Merkezi de depremin şiddetini 5,1 olarak bildirdi. İşte o mesajlar:

BEŞİKTAŞ: Van'ın Özalp ilçesinde meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremde can ve mal kaybı yaşanmamış olmasını diliyor, etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

FENERBAHÇE: Van'da meydana gelen deprem sonrası can ve mal kaybının olmamasını temenni ediyor; tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

GALATASARAY: Van'ın Özalp ilçesi yakınlarında meydana gelen depremin can ve mal kaybına sebep olmamasını diliyor, sarsıntıdan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS