Ahmet Çakar'dan "bikinili reklam" yorumu

Ahmet Çakar'dan "bikinili reklam" yorumu

Ünlü yorumcu Ahmet Çakar, Fenerbahçe'nin Robin van Persie'nin da oynadığı yeni reklam filmi hakkında yorum yaptı.

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programının yorumcusu Ahmet Çakar, Fenerbahçe'nin yeni reklam filminde kendi esprisinden esinlendiğini belirterek şöyle konuştu:


"Her türlü eleştiriye, eleştiri acıtsa bile, hicve, karikatüre saygı duyarım. Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Fenerbahçe, geleceğini kurtarma operasyonunda beni kullanıyor. Benim yarattığım espriden esinlenmişlerse ben bundan gurur duyarım. Bu esprinin telifi bana ait. Ne Fenerbahçe'den, ne Yandex'ten bir talebim yoktu. Belli ki Acun seslendirmiş, bilaücret, helal olsun. Patenti bana ait olan bir espriyi, bana sormadan kullanmışlar, maddi ve manevi hakkımı helal ediyorum."


Sercan Yıldırım capsleri


"Ben böyle bir reklamda, sorsalardı, suyu getiren garson olarak bile oynardım 1 lira almadan. Bu ülkeye sesleniyorum, gönlümüzü karikatüre, hicve açık olalım. Bu olaydan sonra da, devrin önemli bir GSM operatörü bana 300-400 bin euro vermişti, kabul etmedim. Ne mutlu bana ki, Fenerbahçe spor Kulübü geleceğini ekonomik anlamda rahatlatmak için, başkanın butiklere, cafelere girerek reklamını yaptığı bir projede esinlenme bana ancak şeref verir."


 
Fenerbahçe'nin olay reklamı: Bikini yaz Robben gelsin!

Fenerbahçe'nin yaptığı Robin Van Persie'li Yandex reklamı, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Reklam filminin hikayesini taraftarlar 'Robben transferi bitti' diye yorumladı. Daha fazla detay için http://www.cnnturk.com/spor/futbol/fenerbahcenin-olay-reklami-Bikini-yaz-robben-gelsin


Posted by CNN Türk Spor on 22 Eylül 2015 Salı


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS