Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak istifa etti!

Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak istifa etti!

Ali Dürüst ve Abdürrahim Albayrak yeni yönetim henüz mazbatasını almadan Sportif A.Ş'deki murahhas üyelikten istifa ettiler.

İki tecrübeli yönetici bugün Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Yasaman'a birlikte istifa dilekçesini verdiler. Ali Dürüst Galatasaray'da bir kırgınlığın olmayacağını belirtip, görev sürelerinin dolduğunu ve yeni yönetimin işi devralacağını belirterek görevi bıraktıklarını açıkladı.


İşte Fenerbahçe'nin transfer listesi


Ali Dürüst canlı yayında açıkladı


Galatasaray'da Duygun Yarsuvat döneminde Sportif A.Ş'nin başına getirilen ve kazanılan şampiyonlukta önemli bir paya sahip olan Ali Dürüst katıldığı canlı yayında yeni Başkan Dursun Özbek hakkında sert açıklamalarda bulundu. Ayrıca Dürüst görevinden de ayrıldığını bildirdi.


İşte Ali Dürüst'ün o açıklamaları;


"Dün bizim almış olduğumuz mesaj, bizim bugün bu istifayı vermemiz gerektiğini gösterdi. İstifa ediyorum. Dursun Özbek'i sahnede görünce şaşkınlık yaşamadık fakat "keşke haberimiz olsaydı, birlikte çıksaydık sahneye." dedik.Biz yönetim olarak karar almıştık. Yarsuvat yönetimi aldı kararı. Dursun Özbek'i sahada görünce şaşırdık.Bana sorarsan Sabri Sarıoğlu Galatasaray'ın çocuğu ve bu sene de çok iyiydi sözleşme uzatılmalıdır yeni yönetim kararını bilemem."


"Bu saatten sonra Dursun Özbek benim Sportif AŞ'de çalışmamı isterse de çalışmam. Bugün itibariyle yöneticiliğim sona erdi.Olağanüstü kongrelere karşıyım. Umarım Dursun Özbek döneminde olmaz. 2001 Faruk Süren 2014 Yarsuvat hep bunları yaşadık.Florya'da işimiz olmasa bile biz her zaman Florya'ya gideriz."

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS