Ali Koç: Aziz Yıldırım'a neden kızayım

Ali Koç: Aziz Yıldırım'a neden kızayım

Seçim sırasında basın mensuplarına kısa bir değerlendirmede bulunan Ali Koç, "Aziz Yıldırım'a kızgın mısınız? sorusuna "Neden kızayım Aziz Yıldırım benim başkanım" yanıtını verdi.

Fenerbahçe'de tarihi seçim günü tüm heyecanıyla sürüyor. Saat 10.00'da kapıların açılmasıyla birlikte Sarı Lacivertli kongre üyeleri adeta sandık alanına akın etti. Bu sırada alanda bulunan


Herkesi oyunu kullanmak için stada davet eden Ali Koç, taraftarların sevgisi sayesinde buralara kadar geldiğini dile getirdi. Koç, kendisine destek olan herkese teşekkür ederek, şunları kaydetti:


"Bir hayali gerçekleştirmek üzere, onlar bize, biz onlara inandık. Fenerbahçelilere sesleniyorum; lütfen gelin oyunuzu kullanın, sabredin biraz. Hepinizi bekliyoruz. Güzel bir gün. Güneş doğdu. İnşallah yarın sabah daha güzel güneş doğacak. Kongreye yüzde 85-90 katılım olur. Dereyi görmeden paçaları sıvamıyoruz. Büyük bir sevgi ve teveccüh var. Taraftar herhalde bana inanıp güveniyor, seviyor. Ben zaten taraftarım, taraftar olduğum için aday oldum. İnşallah Fenerbahçe için en hayırlısı olur. Aziz Yıldırım'a kızgın değilim, o benim başkanım."


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS