Ali Koç yeniden başkanlığa seçildi

Ali Koç yeniden başkanlığa seçildi

1907 Fenerbahçe Derneği Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleşti.

1907 Fenerbahçe Derneği'nin 25. Olağan Genel Kurul Toplantısı Levent'te bulunan dernek merkezinde çok sayıda üyenin katılımıyla yapıldı.


Genel Kurul Toplantısı, Atatürk ve Kurtuluş Savaşı'nda şehit düşen Fenerbahçeli sporcular, vefat eden kurucu üyeler, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne emeği geçen Fenerbahçeliler, tüm şehitler ve kısa süre önce aramızdan ayrılan dernek üyeleri Rüştü Cenap Yıldırım, Tevfik Erdal Akış, Ali Rıza Özkan ile 1907 Fenerbahçe Derneği Kurucu Başkanı Mustafa V. Koç anısına yapılan saygı duruşunun ardından gündem maddelerinin görüşülmesiyle başladı.


Game of Thrones'un yeni mekânları 


Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Denetleme Kurulu Raporu'nun okunup görüşülmesi, Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu'nun ibraları, 2016 çalışma döneminin plan ve bütçesinin izahatı, görüşülüp onaylanmasının ardından Yönetim ve diğer kurulların asıl ve yedek olmak üzere seçilip onaylanması aşamasına geçildi.


Dernek üyeleri tarafından yapılan oylama sonucunda Ali Y. Koç yeniden başkanlığa seçildi.


Ali Y. Koç Genel Kurul toplantısında yaptığı konuşmada; görev aldıkları süre içerisinde Fenerbahçe camiası için geliştirilen önemli projelere ve yürütülen faaliyetlere Derneğin kuruluş ilkeleri doğrultusunda destek verdiklerini belirterek, her aşamada 1907 Derneği Üyelerinin göstermiş olduğu samimi destek ve teşvik için teşekkürlerini sundu. Sözlerine Yönetim Kurulu tarafından yürütülen faaliyetler ve son dönemdeki dernek etkinlikleri hakkında üyelere bilgi vererek devam eden Ali Y. KOÇ, ayrıca yeni görev döneminde Dernek olarak 1907'ye yakışır şekilde kulübe katkı sağlayacak projelere imza atmak istediklerini belirtti.


Game of Thrones'un yeni mekânları 


1907 Derneği Yönetim Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:


A. RUŞEN ÇETİN
EROL BİLECİK
FETHİ PEKİN
GÖKHAN AKÇA
HAŞİM DURUSEL
M. BURHAN KARAÇAM
M. KEMAL DANABAŞ
METİN ŞEN
ORLANDO CARLO CALUMENO
ÖMER TEMELLİ
RIFAT PERAHYA
S. OZAN BALABAN
SİMLA TÜRKER BAYAZIT
SİNA AFRA


Yedek Üyeler:
BURAK KIZILHAN
CAN GEBETAŞ
ÇAĞATAY ÖZDOĞRU
NEVZAT KARAKEBEN
ÖMER KORAY UZUN

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS